NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Nabízíme prodej a opravy zlatých, stříbrných a titanových šperků, prodej hodinek Tissot, Seiko, Roamer, Wenger, Casio, Junkers, Festina, Boccia Titanium, Swatch, Lorus, Pulsar a Flik Flak. Ruční výroba snubních prstenů a šperků. Dále nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis spojený s opravami, čištěním a poradenství v oblasti zacházení se šperky. Samozřejmostí je naše registrace na Puncovním úřadě, který jako orgán státní správy vykonává kontrolu v oblasti puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Puncovním úřadem nám byly přiděleny výrobní a odpovědnostní značky ZM a DM, kterými značíme všechny námi vyrobené šperky. Každý šperk prodávaný v našem obchodě je dle zákona označen také ryzostí a puncovní značkou, kterou po odzkoušení ryzosti označí výrobek vždy Puncovní úřad, proto se u nás nemusíte obávat jakýchkoliv záměn kovů či ryzostí. K přírodním drahým kamenům dodáváme vždy certifikát s označením počtu kamenů ve šperku, celkovou hmotností, čistotou kamenů, barvou a brusem.

Zakázková výroba snubních prstenů

Naše firma dbá na to, aby každý šperk byl vyráběn s maximálním podílem ruční práce, která dodá šperkům jedinečnost a originalitu. V naší prodejně Vám ochotně poradí odborně školený personál tak, aby šperk vyjadřoval Váš vkus a osobnost.

Zakázková výroba šperků

Přineste si vlastní obrázek či návrh, nebo Vám rádi poradíme, vypracujeme cenovou nabídku a zhotovíme šperk, který bude odrazem Vás. Vyrábíme také šperky z vlastního materiálu.

Kompletní péče a opravy šperků

Provádíme také veškerý servis šperků, letování, fasování kamenů, úpravy velikostí, kompletní renovaci starých šperků, leštění šperků, rhodiování šperků, apod. Při zakoupení šperků v naší prodejně provádíme servis za zvýhodněné ceny.

Opravy hodinek

Jsme také trochu nadšenci do hodinek a proto u nás vyměníte baterii včetně testu vodotěsnosti na nejlepším zařízení ve Zlínském kraji Greiner Poseidon LT100. Toto zařízení měří jak podtlakem, tak také přetlakem se zárukou a tiskem protokolu o průběhu kontroly. V hodinářských opravách se také neustále zdokonalujeme takže výměna skel, strojů, čištění, mazání je pro nás dnes již samozřejmostí.

Výkup drahých kovů

Chcete si u nás nechat vyrobit šperk a doma Vám leží staré drahé kovy? Neváhejte a přineste je s sebou k nám na prodejnu! Cenu zlata neustále sledujeme, proto jsme schopni Vám nabídnout nejaktuálnější cenu zlata na trhu. V případě, že si šperk nevyberete, máte možnost drahé kovy u nás zhodnotit.