CONNECTED

Nejprodávanější

7 položek celkem
Festina Chrono Bike 2022 Hybrid Connected 20648/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 490 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '22 CONNECTED 20648/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní provedení v elegantní černé barvě. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 47 mm je z ušlechtilé oceli s černou PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek v černé barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20648/1
Festina Chrono Bike 2021 Hybrid Connected  20545/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20545/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní maskáčové tmavé provedení. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Barevné indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 45,5 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek ve stejné barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20545/1
Festina Chrono Bike 2022 Hybrid Connected 20647/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 490 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '22 CONNECTED 20647/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní provedení v elegantní černomodré barvě. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 47 mm je z ušlechtilé oceli s černou PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek ve stejné barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20647/1
Festina Chrono Bike 2022 Hybrid Connected 20646/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 490 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20646/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní provedení v elegantní černozelené barvě. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 47 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek v černé barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20646/1
festina special edition 21 connected 20549 1
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20549/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní modro měděné provedení. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Barevné indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 45,5 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek ve stejné barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20549/1
festina special edition 21 connected 20547 1
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20547/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte nádherné modro-zlaté provedení. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Barevné indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 45,5 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek ve stejné barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20547/1
Festina Chrono Bike 2021 Hybrid Connected  20548/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20548/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní provedení v elegantní černé barvě s detaily v barvě růžového zlata. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Indexy v barvě růžového zlata a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 45,5 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek v černé barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20548/1