DIAMANTOVÉ NÁUŠNICE

DIAMANTOVÉ NÁUŠNICE

Náušnice s diamanty a drahými kameny se pro svoji nadčasovost předávají z generace na generaci. Vybírat můžete jednoduché vzory s jedním kamenem na denní nošení nebo bohatě zdobené pro slavnostní příležitosti. Diamant je zárukou kvality, trvalé hodnoty a elegance. K náušnicím s diamanty, drahými kameny či pravými perlami obdržíte certifikát pravosti. 

 

Nejprodávanější

11 položek celkem
Nausnice 14
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
22 990 Kč

Visací náušnice Arriana jsou zdobeny mnoha jiskřivými brilianty, které Vás zaujmou na první pohled. Náušnice skvěle doplní Váš každodenní ale také společenský outfit. K náušnicím lze zakoupit také přívěsek a prsten ve stejném designu. K tomu šperku dostanete certifikát o pravosti kamenů. 

Kód: 38605E008W
Nausnice 3
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč

Náušnice Elena na první pohled zaujmou výrazným středovým kamenem - Morganitem, který je kolem dokola osazen 18ti třpytivými brilianty. Náušnice jsou velmi elegantní a díky briliantům se nádherně třpytí. Zapínání náušnic je na puzetu. Ke šperku obdržíte certifikát o pravosti. Možno doplnit přívěskem nebo prstenem ve stejném provedení.

Kód: 68557E017R2
Monroe s morganitem
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
14 790 Kč

Elegantní vzhled těchto unikátních náušnic si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé růžové zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhují výrazné drahé kameny. Krásný Morganit má jemně růžovou barvu. Náušnice mají pohodlné zapínání na dámský patent. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

 

Kód: 3884535-4-0-70
Nausnice 10
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
16 690 Kč

Decentní a elegantní náušnice zlaté náušnice, které oslní větším středovým diamantem briliantového brusu, které kolem dokola zdobí několik menších diamantů. Náušnice jsou na klasické zapínání, které bezpečně drží v uších. K náušnicím lze dokoupit také přívěsek a prsten ze stejné kolekce Vincenzo. Ke šperku obdržíte certifikát o pravosti šperků. 

Kód: 48553E022W
13524 2 13524 nausnice naomi zlute zlato a modry topaz blue topaz1
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč

Nádherné náušnice z kolekce Naomi ve žlutém zlatě v kombinaci s elegantním a nadčasovým bílým topazem. Náušnice mají praktické zapínání na klasický patent.  Náušnice sladíte ke každodennímu ale také ke slavnostnímu outfitu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů.

Kód: 3834501-0-0-82
Nausnice 11
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
28 990 Kč

Jemné náušnice s jedním hlavním diamantem briliantového brusu doplňuje řada menších třpytivých diamantů, které zdobí francouzské zapínání. Vytvořte dokonalou sadu šperků s přívěskem a prstenem ze stejné kolekce Paolo. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů. 

Kód: 45324E012W
Nausnice 4
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
23 980 Kč

Nádherné náušnice ze zlata s diamanty briliantového brusu. Několik diamantů zasazených v náušnicích se nádherně třpytí a zaujmou na první pohled. K náušnicím lze dokoupit přívěsek ve stejném stylu, který dokonalé doplní Váš outfit. Zapínání náušnic je na puzetu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů.  

Kód: ME111
Nausnice 5
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
24 980 Kč

Minimalistické náušnice s diamanty briliantového brusu ve zlatě tvoří velmi elegantní šperk. V kombinaci s přívěskem Jessica budete nepřehlédnutelná. Náušnice mají pohodlné zapínání na puzetu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů.

Kód: 59437E027W
Nausnice 2
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
13 490 Kč

Minimalistické náušnice v růžovém zlatě, které dělají jedinečné černé diamanty. Tyto náušnice dokonale doplní Váš outfit - ať už elegantní nebo sportovnější Oblíbené zapínání na puzetu bezpečně drží. k náušnicím je možné dokoupit přívěsek a prsten ve stejném stylu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů. 

Kód: 53677E280R
11010 neotrele nausnice leslie bile zlato a blue topaz
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
6 690 Kč
Náušnice Leslie z bílého zlata jsou stvořené pro romantické duše. Jemný design zdobí květina z půvabného modrého topazu. Zapínání na patent je praktické a bezpečně drží. Doplňte náramkem a náhrdelníkem ve stejném designu a vytvoříte sadu, která potěší oko i duši.
Kód: 1481366-0-0-93
Nausnice 1
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
Náušnice s brilianty Lilien
Na zakázku do 60 dní
22 950 Kč

Minimalistický náušnice, které zdobí jeden třpytivý diamant. K náušnicím lze dokoupit také přívěsek a prsten ze stejné kolekce. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů.

Kód: ME121/20P