Seiko 5 Sports

 

 

Nejprodávanější

60 položek celkem
SRPE51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Hodinky jsou novinkou roku 2020 legendární modelové řady Seiko 5.  Automaty pro každodenní nošení s mechanickým strojkem 4R36. Středně velké hodinky, se kterými můžete i plavat, jelikož se vyznačují vodotěsností 100 metrů. Antracitový číselník s vyobrazením dne a data chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručky a indexy jsou opatřeny vrstvou luminescence. 

 

Kód: SRPE51K1
SRPD51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPD51K1 patří do modelové řady Seiko 5. Srdcem hodinek je mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Výrazný modrý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručičky a indexy jsou opatřeny luminescencí Lumibrite. Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako je například ukazatel data a dne v týdnu, otočná luneta nebo také šroubovací dýnko. S hodinkami můžete do vody díky jejich vodotěsnosti 100 metrů.

 

 

Kód: SRPD51K1
SRPD77K1
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní model SRPD77K1patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní tmavě zeleným číselníkem s PVD úpravou pouzdra a otočnou potápěčskou lunetou. Samozřejmostí je velmi odolné minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Tento pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD77K1
SSK023K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

 Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK023K1 patří mezi novinky ze série GMT. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Velmi zajímavá pevná 24 hodinová luneta, ve stříbrné barvě. Perfektní čitelnost za jakýchkoliv podmínek zajišťují výrazné ručičky a ciferník s arabskými číslicemi. Luminiscence bodů a ručiček, je doplněna o o oranžovou ručičku GMT pro zobrazení další časové zóny. Průměr pouzdra je příjemných 39,5 mm a korunka je netradičně pro tuto řadu na pozici 3 hodiny. vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání. Díky své velikosti jsou hodinky ideální na každodenní nošení. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SSK023K1
SRPG35K1 FieldKV V
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Sportovní pánské hodinky SRPG35K1 patří do velmi populární řady Seiko 5 Sports. Velmi přehledný ciferník v military stylu s arabskými číslicemi, zobrazením dne a data v týdnu na pozici 3 hodiny chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Průhledným dýnkem můžete pozorovat chod strojku 4R36 s automatickým nátahem, rezervou chodu až 41 hodin, ručním nátahem a hackingem (možnost zastavení vteřinové ručičky). Hodinky z řady Seiko 5 disponují mechanickým strojkem se zvýšenou odolností proti nárazu, a také typickým zobrazením data a dne v týdnuOcelové pouzdro v pískovaném provedení je doplněno o světlé hnědý textilní řemen (NATO strap). S hodinkami je možné se koupat či plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů.  Díky své velikosti 39,4 mm nevadí ani pro tuto řadu netradičně vyvedená korunka na pozici 3 hodiny. Hodinky budou Váš ideální společník na každodenní nošení. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

 

Kód: SRPG35K1
SSK001K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK001K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Velmi zajímavá je jednosměrně otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 

 

 

Kód: SSK001K1
srpk33k1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Unisex hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK33K1 SKX Sport Style jsou novinkou roku 2023 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky, které jsou nástupcem legendárního modelu SKX.
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 41 hodin při plném natažení. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem. Menší ocelové pouzdro o velikosti 38 mm je vhodné jak na pánské, tak i dámské zápěstí. Ocelový tah je doplněn o překlápěcí sponu s mikroregulací.  Na modro-zeleném ciferníku najdeme ukazatel data, dne v týdnu a zaujmou také výrazné indexy s ručičkami a s dobrou luminiscencí. Poudro je opatřeno jednosměrně otočnou potápěčskou lunetou s odolným Hardlex sklemVodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů, je tedy možné s nimi i plavat. Tyto hodinky jsou perfektní pro vyznavače menších hodinek na běžné denní nošení navíc s moderní barvou ciferníku.

Kód: SRPK33K1
SRPD71K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské sportovní hodinky Sports Automatic SRPD71K1 japonské značky Seiko patří do legendární řady Seiko 5. Modrý číselník s výraznými ručičkami a indexy krémové barvy, které jsou opatřeny luminescencí. Ciferník chrání velmi odolné tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Vodotěsnost hodinek činí 100 metrů. Mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem zajišťuje chod hodinek, rezerva času činí až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkemOcelové pouzdro je dodáváno v kombinaci s kovovým mesh náramkem. 

 

Kód: SRPD71K1
SRPK13K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK13K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Velmi zajímavá je barevná luneta inspirovaná modelem Seiko Regatta ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK13K1
SRPK11K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK11K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je černá jednosměrně otočná. Na oranžovém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Double Hurricane ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK11K1
srpk37k1
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPK37K1 SKX Sense Style Super Cub Limited Edition byly vytvořeny ve spolupráci se značkou Honda. Inspirací jim byl konkrétně neprodávanější motocykl v historii Honda Super Cub
Srdcem těchto unikátních hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem se znakem Honda Super Cub. Výrazný ciferník s ukazatelem data a dne v týdnu chrání minerální sklíčko Hardlex. Díky vodotěsnosti 100 metrů můžete s hodinkami bez problémů plavat. Nechybí ani luminescence ručiček a indexů pro lepší zřetelnost číselníku. Pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno s textilním nato řemínkem v modré barvě.

Limitovaná edice čítá pouze 7500 kusů celosvětově a je dodávána ve speciálním balení. 

Kód: SRPK37K1
SSK003K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK003K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na modrém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Velmi zajímavá je dvojbarevná otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 
Kód: SSK003K1
SRPD65K3
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Sportovní model SRPD65K3 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní otočnou potápěčskou lunetou. Černý číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin, zobrazení data a luminescencí Lumibrite. Řemínek je vyroben ze silikonu a kůže. S tímto modelem hodinek můžete v pohodlí plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. Hodinky utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli s PVD úpravou a průměrem 42,5 mm.

 

 

Kód: SRPD65K3
SRPJ75K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports SKX Sense Style Super Cub SRPJ75K1 jsou vytvořeny ve spolupráci s japonskou automobilovou značkou Honda. Model hodinek je inspirován nejprodávanějším skútrem v historii Honda Super Cub 125. 

Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem s logem skútru. Zajímavý černý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex a najdeme na něm ukazatel data a dne v týdnu. Pro lepší viditelnost jsou ručičky a indexy opatřeny luminescencí. Sportovní hodinky s vodotěsností 100 metrů.
Limitovaná edice
, jenž čítá 5000 kusů celosvětově. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení. 

 

 

Kód: SRPJ75K1
SRPK09K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK09K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je jednosměrně otočná s prvky původních hodinek dle vzoru SKX. Na stříbrném ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Rally Diver ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK09K1
SRPJ45K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 SKX Sports Style SRPJ45K1 jsou novinkou roku 2022 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky ve kterých fanoušci této japonské značky poznají model Seiko "Time Sonar" 7015-6010 ze 70. let. 
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 40 hodin. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem  Na modrém ciferníku najdeme ukazatel data a dne v týdnu, ten je opatřen tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Lepší viditelnost číselníku poskytuje luminescence ručiček a indexů. Vodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů. 

 

 

Kód: SRPJ45K1
K0059744
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SRPH33K1 patří do řady Seiko 5 Sports, které jsou vyrobeny ve stylu pilotních hodinek. Výrazný číselník, kde najdeme ukazatel datumu a dne v týdnu je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Srdcem hodinek je automatický strojek 4R36 s rezervou chodu kolem 40 hodin, nechybí hacking a možnost ručního nátahu. Luminescence Lumibrite zlepšuje viditelnost při horších světelných podmínkách. Ocelové pouzdro s povrchovou PVD úpravou Hard coating doplňuje textilní řemínek v černé bavě. Vodotěsnost těchto hodinek je 100 metrů.

 

Kód: SRPH33K1
SRPD63K1
ZDARMAZDARMA
8 390 Kč

Sportovní hodinky Sports Automatic SRPD63K1 japonské značky Seiko patří do legendární řady 5 Sports z ušlechtilé oceli. Krásný zelený číselník s výraznými ručičkami a indexy, které jsou opatřeny luminescencí. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, jenž je velmi odolné proti poškrábání. S hodinkami lze plavat díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. Chod tohoto modelu zajišťuje mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Nechybí zde vyobrazení dne a data a také jednosměrně otočná potápěčská luneta

 

Kód: SRPD63K1
SRPF21K1
ZDARMAZDARMA
11 990 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPF21K1 GUILE Street Fighter patří do limitované edice, která je inspirována bojovou hrou Street Fighter.
Speciální kolekce obsahuje celkem 6 modelů, které jsou inspirovány ústředními postavami této hry, patří sem oblíbená BlankaChun-LiGuileKenRyuZangief. Model SRPF21K1 je věnován postavě Guile. Guile je velý bojovník a zároveň major letectva USA.

Výrazný ciferník připomíná vojenskou uniformu americké armády, v níž pracuje Guile. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu cca 41 hodin. Sportovní model s vodotěsností 100 metrů. Číselník s ukazatelem dne a data v týdnu je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou a je doplněno koženým řemínkem v hnědé barvě. Tato limitovaná edice hodinek čítá 9999 kusů pro celý svět. 

 

 

Kód: SRPF21K1
SRPH71K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko SRPH71K1 patří do oblíbené řady Seiko 5 a jsou inspirovány hrdiny japonského komiksu One Piece...Luffy, Zoro, Sanji, Law a Sabo. Kolekce obsahuje 5 modelů, z nichž vždy jeden představuje jednoho hrdinu tohoto komiksu. Chod hodinek zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R36 s rezervou chodu kolem 41 hodin. Ručičky a indexy jsou potaženy vrstvou luminescence Lumibrite. Vodotěsnost činí 100 metrů. Ocelové pouzdro s PVD úpravou doplňuje silikonový řemínek tmavé barvy. 

Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení odpovídající jedné postavě. Součástí je kód, ve kterém si můžete stáhnout speciální ilustraci. Limitovaná edice, jenž čítá pouhých 5000 kusů celosvětově. 

 

Kód: SRPH71K1
SRPD79K1
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní model SRPD79K1patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky jsou opatřeny černým číselníkem s PVD úpravou pouzdra a otočnou potápěčskou lunetou. Samozřejmostí je velmi odolné minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD79K1
SRPD83K1
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Sportovní model SRPD83K1 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky jsou opatřeny originálním černým číselníkem s PVD úpravou pouzdra, výraznými červenými ručkami a otočnou potápěčskou lunetou. Taktéž nechybí tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD83K1
SRPK67K1
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK67K1 Checker Flag jsou speciální edicí, která je vydána k výročí připomínky oblíbených modelů Seiko Rally Diver ze 60 let minulého století. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je velmi zajímavá jednosměrně otočná s prvky původních hodinek z roku 1969. Na černém ciferníku zaujmou dokola bílo-modré čtverečky a na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání. Dodáváme ve speciální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SRPK67K1
srpj89k1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Japonské hodinky Seiko SRPJ89K1 z řady Seiko 5 patří díky svému vzhledu mezi pilotní modely, pokud tedy máte rádi leteckou tématiku budou pro vás skvělou volbou. Díky své menší velikosti 36 mm jsou vhodné jak pro pány, tak také pro dámy. Chod hodinkám dodává mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R36, rezerva chodu činí cca 41 hodin. Sportovně laděný model s vodotěsností 100 metrů. Zelený číselník v leteckém stylu chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Samozřejmostí těchto hodinek je silná luminescence ručiček a indexů. Ocelové pouzdro doplňuje tmavě hnědý kožený řemen praktickou trnovou sponou. Hodinky z řady Seiko 5 disponují také typickým označením data a dne v týdnu na pozici 3 hodiny.

Kód: SRPJ89K1
SRPK29K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Unisex hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK29K1 SKX Sport Style jsou novinkou roku 2023 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky, které jsou nástupcem legendárního modelu SKX.
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 41 hodin při plném natažení. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkemMenší ocelové pouzdro o velikosti 38 mm je vhodné jak na pánské, tak i dámské zápěstíOcelový tah je doplněn o překlápěcí sponu s mikroregulací.  Na černém ciferníku najdeme ukazatel data, dne v týdnu a zaujmou také výrazné indexy s ručičkami a s dobrou luminiscencí. Pouzdro je opatřeno jednosměrně otočnou potápěčskou lunetou s odolným Hardlex sklemVodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů, je tedy možné s nimi i plavat. Tyto hodinky jsou perfektní pro vyznavače menších hodinek na běžné denní nošení.

Kód: SRPK29K1
srpj85k1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Sportovní hodinky Seiko 5 Sports SRPJ85K1 z řady Seiko 5 jsou vyvedeny v menší 36 mm variantě, která je vhodná jak pro pány, tak také pro dámy. Hodinky z řady Seiko 5 disponují mechanickým strojkem se zvýšenou odolností proti nárazu, a také typickým zobrazením data a dne v týdnuOcelové pouzdro v pískovaném provedení doplněné o tmavě hnědý textilní řemen (NATO strap) chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Model s vysokou přehledností díky výraznému černému číselníku, který je navíc opatřen luminescencí, najdeme zde i vyobrazení dne a data v týdnu na 3 hodině. S hodinkami je možné se koupat či plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. 

Kód: SRPJ85K1
SRPD59K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské hodinky Sports Automatic SRPD59K1 japonské značky Seiko patří do legendární řady 5 Sports. Originální oranžový číselník s výraznými luminescentními ručičkami a indexy chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. S hodinkami lze plavat díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. Průměr ocelového pouzdra činí 42,5 mm. Hodinky pohání automatický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Vyobrazení dne a data, jednosměrně otočná potápěčská luneta

 

Kód: SRPD59K1
SRPE55K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Model řady Seiko 5 Sports představuje dostupné automaty pro každodenní nošení. Hodinky SRPE55K1 pohání mechanický stojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Černý číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručky a indexy jsou opatřeny luminescencí. Vodotěsnost u tohoto modelu je 100 metrů, takže s nimi můžete bez problémů plavat. Univerzální a odolné středně velké hodinky s průměrem pouzdra 40 mm.

 

Kód: SRPE55K1
SRPE57K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Modelová řada značky Seiko 5 se řadí mezi univerzální praktické a odolné hodinky. Model SRPE57K1 pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezezervou chodu 41 hodin. Černý číselník chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. S těmito hodinkami můžete v klidu plavat, jelikož se vyznačují vodotěsností 100 metrů. Středně velké pánské hodinky s průměrem pouzdra 40 mm se hodí pro většinu pánských zápěstí. 

 

Kód: SRPE57K1
SRPH29K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko SRPH29K1 patří do oblíbené řady Seiko 5 a jsou inspirovány leteckou tématikou. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Zelený číselník s výrazným ručičkami chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Lepší viditelnost dodává ručičkám a indexům vrstva luminescence Lumibrite. Mezi další funkce hodinek patří ještě ukazatel datumu a dne v týdnu. Vodotěsnost hodinek je 100 metrů. Ocelové pouzdro je dodáváno spolu s textilním řemínkem, jenž má kožený podklad uvnitř. 

 

Kód: SRPH29K1
Nahoru
Další produkty

Do oblíbené řady Seiko 5 Sports spadají hodinky s vysokou spolehlivostí a odolností. Modely s automatickými strojky vynikají nejen svým výkonem, ale zároveň nadčasovým a atraktivním designem.

Číslo 5 v této modelové řadě představuje 5 hlavních atributů hodinek Seiko a to je strojek s automatickým nátahem, okénkové ukazatele dne a data v týdnu, voděodolnost, zapuštěná korunka v poloze 4 hodin, a posledním atributem je pouzdro i řemínek ze stejného kvalitního materiálu