Seiko 5 Sports

Do oblíbené řady Seiko 5 Sports spadají hodinky s vysokou spolehlivostí a odolností. Modely s automatickými strojky vynikají nejen svým výkonem, ale zároveň nadčasovým a atraktivním designem.

Číslo 5 v této modelové řadě představuje 5 hlavních atributů hodinek Seiko a to je strojek s automatickým nátahem, okénkové ukazatele dne a data v týdnu, voděodolnost, zapuštěná korunka v poloze 4 hodin, a posledním atributem je pouzdro i řemínek ze stejného kvalitního materiálu

 

 

 

Nejprodávanější

69 položek celkem

Cena

739012990
1739012990

Značky

Položek k zobrazení: 69
srpk33k1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Unisex hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK33K1 SKX Sport Style jsou novinkou roku 2023 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky, které jsou nástupcem legendárního modelu SKX.
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 41 hodin při plném natažení. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem. Menší ocelové pouzdro o velikosti 38 mm je vhodné jak na pánské, tak i dámské zápěstí. Ocelový tah je doplněn o překlápěcí sponu s mikroregulací.  Na modro-zeleném ciferníku najdeme ukazatel data, dne v týdnu a zaujmou také výrazné indexy s ručičkami a s dobrou luminiscencí. Poudro je opatřeno jednosměrně otočnou potápěčskou lunetou s odolným Hardlex sklemVodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů, je tedy možné s nimi i plavat. Tyto hodinky jsou perfektní pro vyznavače menších hodinek na běžné denní nošení navíc s moderní barvou ciferníku.

Kód: SRPK33K1
srpk37k1
Novinka
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPK37K1 SKX Sense Style Super Cub Limited Edition byly vytvořeny ve spolupráci se značkou Honda. Inspirací jim byl konkrétně neprodávanější motocykl v historii Honda Super Cub
Srdcem těchto unikátních hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem se znakem Honda Super Cub. Výrazný ciferník s ukazatelem data a dne v týdnu chrání minerální sklíčko Hardlex. Díky vodotěsnosti 100 metrů můžete s hodinkami bez problémů plavat. Nechybí ani luminescence ručiček a indexů pro lepší zřetelnost číselníku. Pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno s textilním nato řemínkem v modré barvě.

Limitovaná edice čítá pouze 7500 kusů celosvětově a je dodávána ve speciálním balení. 

Kód: SRPK37K1
SRPJ75K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports SKX Sense Style Super Cub SRPJ75K1 jsou vytvořeny ve spolupráci s japonskou automobilovou značkou Honda. Model hodinek je inspirován nejprodávanějším skútrem v historii Honda Super Cub 125. 

Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem s logem skútru. Zajímavý černý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex a najdeme na něm ukazatel data a dne v týdnu. Pro lepší viditelnost jsou ručičky a indexy opatřeny luminescencí. Sportovní hodinky s vodotěsností 100 metrů.
Limitovaná edice
, jenž čítá 5000 kusů celosvětově. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení. 

 

 

Kód: SRPJ75K1
SRPD77K1
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní model SRPD77K1patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní tmavě zeleným číselníkem s PVD úpravou pouzdra a otočnou potápěčskou lunetou. Samozřejmostí je velmi odolné minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Tento pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD77K1
SSK001K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK003K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Velmi zajímavá je jednosměrně otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 

 

 

Kód: SSK001K1
SRPD51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPD51K1 patří do modelové řady Seiko 5. Srdcem hodinek je mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Výrazný modrý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručičky a indexy jsou opatřeny luminescencí Lumibrite. Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako je například ukazatel data a dne v týdnu, otočná luneta nebo také šroubovací dýnko. S hodinkami můžete do vody díky jejich vodotěsnosti 100 metrů.

 

 

Kód: SRPD51K1
SRPD53K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Hodinky 5 Sports SRPD53K1 v zajímavém provedení s Pepsi lunetou. Univerzální pánské hodinky z ušlechtilé chirurgické oceli jsou opatřeny tvrzeným minerálním sklíčkem HardlexVodotěsnost tohoto modelu je 100 metrů. Chod zajišťuje mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a s rezervou chodu až 41 hodin. Velmi přehledný číselník díky výrazným luminescentním ručičkám a indexům, nechybí zde ani vyobrazení dne a data. 

 

 

Kód: SRPD53K1
SRPD71K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské sportovní hodinky Sports Automatic SRPD71K1 japonské značky Seiko patří do legendární řady Seiko 5. Modrý číselník s výraznými ručičkami a indexy krémové barvy, které jsou opatřeny luminescencí. Ciferník chrání velmi odolné tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Vodotěsnost hodinek činí 100 metrů. Mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem zajišťuje chod hodinek, rezerva času činí až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkemOcelové pouzdro je dodáváno v kombinaci s kovovým mesh náramkem. 

 

Kód: SRPD71K1
SRPE51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Hodinky jsou novinkou roku 2020 legendární modelové řady Seiko 5.  Automaty pro každodenní nošení s mechanickým strojkem 4R36. Středně velké hodinky, se kterými můžete i plavat, jelikož se vyznačují vodotěsností 100 metrů. Antracitový číselník s vyobrazením dne a data chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručky a indexy jsou opatřeny vrstvou luminescence. 

 

Kód: SRPE51K1
SRPK11K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK11K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je černá jednosměrně otočná. Na oranžovém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Double Hurricane ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK11K1
SRPK13K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK13K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Velmi zajímavá je barevná luneta inspirovaná modelem Seiko Regatta ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK13K1
SSK003K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK003K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na modrém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Velmi zajímavá je dvojbarevná otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 
Kód: SSK003K1
SRPD65K3
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Sportovní model SRPD65K3 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní otočnou potápěčskou lunetou. Černý číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin, zobrazení data a luminescencí Lumibrite. Řemínek je vyroben ze silikonu a kůže. S tímto modelem hodinek můžete v pohodlí plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. Hodinky utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli s PVD úpravou a průměrem 42,5 mm.

 

 

Kód: SRPD65K3
SRPK09K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK09K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je jednosměrně otočná s prvky původních hodinek dle vzoru SKX. Na stříbrném ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Rally Diver ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK09K1
SRPG39K1 1
ZDARMAZDARMA
Seiko 5 Sports SRPG39K1
Dostupné skladem
7 990 Kč

Kód: SRPG39K1
SRPJ79K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports SKX Sense Style 55th Anniversary Ultraseven SRPJ79K1 jsou vytvořeny k výročí 55 let japonského legendárního seriálu Ultraseven. 

Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným speciálním dýnkem se siluetou hrdiny tohoto seriálu. Stříbrný ciferník je opatřen minerálním sklíčkem Hardlex. Z funkcí se tento sportovní model pyšní ukazatelem dne a data a také nechybí luminescence ručiček a indexů. S hodinkami se můžete i koupat, jelikož jejich vodotěsnost činí 100 metrů. 
Na textilním řemínku najdeme nápis  "Terrestrial Defense Force", což má připomínat uniformu obranných jednotek Ultra Guard ze sci-fi seriálu Ultraseven. 
Originální model z limitované edice, která čítá 3400 kusů pro celý svět, je dodáván ve speciálním balení. 

 

 

Kód: SRPJ79K1
SRPJ11K1
ZDARMAZDARMA
Seiko 5 Sports SRPJ11K1
Dostupné skladem
8 890 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports SRPJ11K1 patří mezi mechanické modely s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Chod hodinek lze pozorovat přes jejich průhledné dýnko. Ciferník v military stylu chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, na kterém je umístěn výrazný ukazatel data a dne v týdnu. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a indexů. S hodinkami můžete i plavat, jelikož jejich vodotěsnost činí 100 metrů. Pouzdro z ušlechtilé oceli s černou PVD úpravou povrchu doplňuje textilní řemínek stejné barvy. 

 

 

Kód: SRPJ11K1
SRPE63K1
ZDARMAZDARMA
Seiko 5 Sports SRPE63K1
Dostupné skladem
7 390 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports SRPE63K patří mezi automatické hodinky z velmi oblíbené řady Seiko 5. Model v military stylu disponuje datumovkou s ukazatelem dne v týdnu a tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 se pyšní rezervou chodu až 41 hodin a jeho chod lze pozorovat průhledným dýnkem. S hodinkami je možné chodit i do vody díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. Ručičky s indexy jsou potaženy luminescenční vrstvou pro lepší viditelnost. Sportovní hodinky Seiko s ocelovým pouzdrem a textilním řemínkem v modré barvě využijete nejen pro sportovní radovánky, ale i pro každodenní nošení. 

 

Kód: SRPE63K1
srpj89k1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Japonské hodinky Seiko SRPJ89K1 z řady Seiko 5 patří díky svému vzhledu mezi pilotní modely, pokud tedy máte rádi leteckou tématiku budou pro vás skvělou volbou. Díky své menší velikosti 36 mm jsou vhodné jak pro pány, tak také pro dámy. Chod hodinkám dodává mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R36, rezerva chodu činí cca 41 hodin. Sportovně laděný model s vodotěsností 100 metrů. Zelený číselník v leteckém stylu chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Samozřejmostí těchto hodinek je silná luminescence ručiček a indexů. Ocelové pouzdro doplňuje tmavě hnědý kožený řemen praktickou trnovou sponou. Hodinky z řady Seiko 5 disponují také typickým označením data a dne v týdnu na pozici 3 hodiny.

Kód: SRPJ89K1
SRPE80K1
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPE80K1 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností, univerzálností a odolností. Model SRPE80K1 se vyznačuje výrazným a přehledným číselníkem s neobvyklou úpravou, který chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. S hodinkami můžete bez problémů plavat, jelikož se pyšní vodotěsností 100 metrů. Mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin, zobrazení dne a data, luminescence indexů a ručiček. Ocelové pouzdro hodinek je ošetřeno speciální PVD úpravou povrchu v barvě mosazi. Řemínek je vyroben ze silikonu v kombinaci s kůží. Středně velké pánské hodinky s průměrem pouzdra 42,5 mm, která se hodí pro většinu pánských zápěstí. 

 

Kód: SRPE80K1
SRPJ45K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 SKX Sports Style SRPJ45K1 jsou novinkou roku 2022 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky ve kterých fanoušci této japonské značky poznají model Seiko "Time Sonar" 7015-6010 ze 70. let. 
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 40 hodin. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem  Na modrém ciferníku najdeme ukazatel data a dne v týdnu, ten je opatřen tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Lepší viditelnost číselníku poskytuje luminescence ručiček a indexů. Vodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů. 

 

 

Kód: SRPJ45K1
SRPD83K1
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Sportovní model SRPD83K1 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky jsou opatřeny originálním černým číselníkem s PVD úpravou pouzdra, výraznými červenými ručkami a otočnou potápěčskou lunetou. Taktéž nechybí tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD83K1
SRPF23K1
ZDARMAZDARMA
11 990 Kč

Pánské hodinky  Seiko 5 Sports SRPF23K1 jsou inspirovány hrdiny Street Fighter. Ocelové pouzdro chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Originální model v zelené barvě je doplněn textilním řemínkem.  Vodotěstnost hodinek je 100 metrů. 

 

Kód: SRPF23K1
SRPG43K1
ZDARMAZDARMA
12 590 Kč

Kód: SRPG43K1
srpj83k1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Sportovní hodinky Seiko 5 Sports SRPJ83K1 z řady Seiko 5 jsou vyvedeny v menší 36 mm variantě, která je vhodná jak pro pány, tak také pro dámy. Hodinky z řady Seiko 5 disponují mechanickým strojkem se zvýšenou odolností proti nárazu, a také typickým zobrazením data a dne v týdnuOcelové pouzdro v pískovaném provedení doplněné o hnědý textilní řemen (NATO strap) chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Model s vysokou přehledností díky výraznému číselníku, který je navíc opatřen luminescencí, najdeme zde i vyobrazení dne a data v týdnu na 3 hodině. S hodinkami je možné se koupat či plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. 

Kód: SRPJ83K1
K0059743
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Klasické pánské hodinky Seiko SRPH25K1 v ocelovém provedení s PVD úpravou patří do řady Seiko 5 Sports. Hodinkám z této série se přezdívá "Flieger", díky jejich designovým prvkům, které jsou typické pro pilotky. Chod hodinkám poskytuje mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R36 s možností hackingu a ručního nátahu, rezerva chodu činí 41 hodin. Černý číselník s ukazatelem data a dne v týdnu chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Lepší viditelnost poskytuje luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Voděodolnost hodinek je 100 metrů. Model s tzv. mesh náramkem, jenž se hodí jak ke košili či obleku tak pro každodenní nošení. 

 

Kód: SRPH25K1
K0059744
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SRPH33K1 patří do řady Seiko 5 Sports, které jsou vyrobeny ve stylu pilotních hodinek. Výrazný číselník, kde najdeme ukazatel datumu a dne v týdnu je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Srdcem hodinek je automatický strojek 4R36 s rezervou chodu kolem 40 hodin, nechybí hacking a možnost ručního nátahu. Luminescence Lumibrite zlepšuje viditelnost při horších světelných podmínkách. Ocelové pouzdro s povrchovou PVD úpravou Hard coating doplňuje textilní řemínek v černé bavě. Vodotěsnost těchto hodinek je 100 metrů.

 

Kód: SRPH33K1
srpg27k1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports SRPG27K1 z řady Seiko 5Ocelové pouzdro chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Model s vysokou přehledností díky výraznému číselníku, který je navíc opatřen luminescencí, najdeme zde i vyobrazení dne a data v týdnu. S hodinkami je možné se koupat či plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. 

 

Kód: SRPG27K1
SRPJ47K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 SKX Sports Style SRPJ47K1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Ten můžete pozorovat průhledným dýnkem. Zajímavý ciferník s ukazatelem dne a data v týdnu chrání hardlexové minerální sklíčko. Pro lepší viditelnost číselníku jsou ručičky a indexy potaženy luminescenční vrstvou. S hodinkami můžete i plavat díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. Ocelové sportovní hodinky ve kterých fanoušci japonské značky Seiko rozpoznají prvky modelu Seiko "Time Sonar" 7015-6010 ze 70. let.

 

 

 

Kód: SRPJ47K1
SRPD55K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky 5 Sports Automatic SRPD55K1 s mechanickým strojkem 4R36 z chirurgické ušlechtilé oceli. Vysokou přehlednost tohoto modelu zajišťují výrazné luminescentní ručičky s indexy. S hodinkami je možné plavat, díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. Pouzdro s průhledným dýnkem a vyobrazením dne a data. Černý číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex

 

Kód: SRPD55K1
Nahoru
Další produkty