Diamantové sady

DIAMANTOVÉ SADY

V naší nabídce naleznete přívěsky, náušnice a prsteny, které společně tvoří ucelenou sadu, kterou můžete zakoupit celou najednou, nebo dárky rozdělit na několik příležitostí. Budete tak mít s dárky na dlouho vystaráno. Diamanty a drahokamy v soupravě ocení především ženy, které upřednostňují klasiku před různorodými styly. Výroba ucelených sad šperků je od prvopočátku promýšlena především nadčasově, proto se nemusíte obávat módních trendů. Ke šperkům s diamanty, drahými kameny a perlami obdržíte certifikát pravosti. 

Nejprodávanější

7 položek celkem
13434 privesek naomi zlute zlato a modry topaz blue topaz
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
5 390 Kč

Jednoduché hladké linie žlutého zlata skvěle ladí s originální barvou drahého kamene. Modrý topaz je jedním z nejoblíbenějších drahokamů – vyniká zajímavou barvou, tvrdostí a leskem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

Kód: 3824502-0-0-93
13449 diamantovy privesek monroe zlute zlato s brilianty a modrym topazem blue topaz
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
5 190 Kč

Elegantní vzhled přívěsku Monroe si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé žluté zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhuje výrazný drahý kámen. Modrý topaz je jedním z nejoblíbenějších drahokamů – vyniká zajímavou barvou, tvrdostí a leskem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

Kód: 3824526-5-0-93
13428 originalni privesek devon zlute zlato a granat
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč
Když se snoubí jednoduché linie s elegancí drahého kamene, vznikne model Devon. Oválný brus nechává vyniknout výraznou barvu granátu, která skvěle ladí s lesklým žlutým zlatem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3824491-0-0-81
13425 originalni privesek devon zlute zlato a citrin
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč
Když se snoubí jednoduché linie s elegancí drahého kamene, vznikne model Devon. Oválný brus nechává vyniknout výraznou barvu drahokamu, která skvěle ladí s lesklým žlutým zlatem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3824489-0-0-80
Prsten z diamantového setu Bertha, bílé zlato s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč
Elegantní prsten z limitované série Bertha. Společně s náhrdelníkem a náušnicemi tvoří dokonalý komplet, který by neměl chybět ve šperkovnici dámy s vytříbeným vkusem. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti. Prsten je možné zakoupit pouze jako součást celé sady.
+ další
Kód: 3953508-0-56-99
13431 originalni privesek devon zlute zlato a peridot olivin
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč
Když se snoubí jednoduché linie s elegancí drahého kamene, vznikne model Devon. Oválný brus nechává vyniknout výraznou barvu olivínu, která skvěle ladí s lesklým žlutým zlatem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3824493-0-0-87
13608 originalni privesek devon bile zlato a modry topaz
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč
Když se snoubí jednoduché linie s elegancí drahého kamene, vznikne model Devon. Oválný brus nechává vyniknout výraznou barvu topazu, která skvěle ladí s lesklým bílým zlatem. Ozdobte se také prstenem a náušnicemi ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3874487-0-0-93