Presage

Nejprodávanější

65 položek celkem
SSK013J1
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic GMT SSK013J1 Style 60´s z nové série Style60' nově s funkcí duálního času GMT poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, doplněné o tmavě hnědý kožený řemen, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R34, jehož rezerva chodu činí 41 hodin. Hodinky mají kormě funkce GMT také zobrazení data na pozici 3 hodiny. Na černé lunetě je vyvedeno 24 hodinovému zobrazení času. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Doplňte svou sbírku o sportovní retro hodinky Seiko Presage. Tyto hodinky opravdu zaujmou.

Kód: SSK013J1
ssa459j1
ZDARMAZDARMA
15 190 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko Presage Automatic SSA459J1 z kolekce Coctail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R57 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Decentně zelený číselník s propracovanými stříbrnými indexy chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na ciferníku je netradičně na pozici 6 hodiny subciferník, který zobrazuje datum a další ručička, která ukazuje aktuální rezervu nátahu hodinek. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je krásně doplěno o hnědý kožený řemen se světlým prošíváním. Překlápěcí spona u hodinek Seiko netradičně vyvádí převis řemene z vnitřní strany hodinekVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Kód: SSA459J1
SSA441J1
ZDARMAZDARMA
12 590 Kč

Pánské hodinky Seiko SSA441J1 z řady Presage patří do oblíbené kolekce "Coctail Time". Tato kolekce představuje hodinky, jenž byly inspirovány světoznámými koktejly. U tohoto modelu to byl konkrétně koktejl Grasshoper. Zvláštností hodinek je tzv. open heart, díky kterému je možné sledovat chod setrvačníku. Pohon zajištuje automatický strojek 4R38 s rezervou chodu až 41 hodin. Klenuté sklíčko Hardlex poskytuje ochranu strukturovanému ciferníku v úchvatném zeleném odstínu. Vodotěsnost těchto ocelových hodinek činí 50 metrů, nemusíte se tak bát kontaktu s vodou. Pouzdro a tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceli v kombinaci lesklých a kartáčovaných ploch. Spona je oboustranná motýlková. Nádherné hodinky ke košili i k obleku do jejichž zeleného ciferníku se budete chtít neustále dívat.

 

Kód: SSA441J1
SRPK46J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK46J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Beer julep", jehož základem je japonské pivo s whisky. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do světlé pěny a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK46J1
SRPK61J1
ZDARMAZDARMA
15 690 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK61J1 Style60's  ze série Style60' jsou limitovanou edicí v počtu 5000 ks k 60. výročí představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem, které byly pro společnost Seiko jako jeden z důležitých okamžiků v historii této značky. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Světlý ciferník chrání vypouklé tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Zobrazení data je nově vyvedeno na pozici mezi 4 a 5 hodinou. Luneta je také nově tenčí než u předchozích modelů. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, rezerva chodu činí 41 hodin. Velmi zajímavý je kovový tah, který díky svému provedení perfektně sedí na každém zápěstí. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Hodinky dodáváme v krásné retro krabičce se záručním listem a návodem v českém jazyce.

Limitovaná edice 5000 kusů pro celý svět.

Kód: SRPK61J1
SRE014J1
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRE014J1 Pinky Twilight Cocktail Limited Edition jsou novinkou z řady Seiko Presage rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Pinky Twilight, jenž zobrazuje oblohu západu slunce v Tokiu. Nový je vzor ciferníku (pruhy mají evokovat mraky plující po obloze).
Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu cca 40 hodin. Zajímavý proužkovaný ciferník, který přechází z růžové až do žluté barvy chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Vteřinová ručička evokuje míchátko koktejlu. Výrazné, krásně zpracované indexy jsou znakem modelové řady Presage. Model z ušlechtilé oceli v rosegold PVD povrchové úpravě vkusně doplňuje hnědý kožený řemen s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Díky vodotěsnosti 50 metrů snesou hodinky kontakt s vodou. Díky velikosti pohodlných 30 mm se hodinky stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstíDodáváme ve speciální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Limitovaná edice v počtu 5000 ks.

Kód: SRE014J1
SRE007J1
ZDARMAZDARMA
14 390 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko SRE007J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Skydiving, jenž je typický svou ledovou modří.
Velkou předností jsou diamanty umístěné v číselníku. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu cca 40 hodin. Ledově modrý ciferník připomínající pěnu drinku Skydiving chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Indexy jsou doplněny o 8 ks diamantů. Model z ušlechtilé oceli snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

 

Kód: SRE007J1
SRPK75J1
ZDARMAZDARMA
14 690 Kč

 

Pánské společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK75J1 Purple Sunset Cocktail Limited Edition jsou novinkou z řady Seiko Presage rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Purple Sunset, jenž zobrazuje oblohu západu slunce v Tokiu. Nový je vzor ciferníku (pruhy mají evokovat mraky plující po obloze).
Uvnitř pouzdra se skrývá automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 23 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky).  Zajímavý proužkovaný ciferník, který přechází z modré až do fialové barvy chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Vteřinová ručička evokuje míchátko koktejlu. Výrazné, krásně zpracované indexy jsou znakem modelové řady Presage. Model z ušlechtilé antialergické oceli vkusně doplňuje tmavě hnědý kožený řemen s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Díky vodotěsnosti 50 metrů snesou hodinky kontakt s vodou. Díky velikosti pohodlných 40 mm se hodinky stanou doplňkem jak k obleku, tak také ke košiliDodáváme ve speciální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Limitovaná edice v počtu 9000 ks.

Kód: SRPK75J1
Seiko Presage Automatic SSA305J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Hodinky Seiko SSA305J1 patří do modelové řady Presage a pohání je automatický kalibr 4R57, který má 29 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Přehledný ciferník s datumovkou chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné vůči poškrábání. Voděodolnost modelu činí 100 metrů.

 

Kód: SSA305J1
SRPK48J1
ZDARMAZDARMA
14 090 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK48J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Half and Half", řezané pivo s krémovou pěnou. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do tmavé a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK48J1
srpb43j1
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko SRPB43J1 z řady Presage patří mezi modely oblíbené "Coctail Time". Tato kolekce má celkem osm modelů, z nichž každý představuje jeden světoznámý koktejl. Stříbřitý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, na němž najdeme i ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Ocelové pouzdro doplňuje elegantní kožený řemínek s modrým prošíváním. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 metrů. 

 

Kód: SRPB43J1
spb417j1
ZDARMAZDARMA
33 500 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB417J1 z řady Sharp Edge, která se vyznačuje nádherné strukturovanými ciferníky a skvělým zpracováním. Strukturovaný modrý číselník nově s průhledem na stroj na pozici 9 hodiny je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstuPouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Spona je překlápěcí s mikroregulací. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Na pozici 6 hodiny je 24 hodinový ukazatel. Nádherně zpracované indexy a ručičky jsou doplněny o luminiscenci. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Tento nádherný model bude Vaším parťákem i na každodenní nošení

Kód: SPB417J1
srpk15j1
ZDARMAZDARMA
11 490 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK15J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Tmavě modrý číselník s propracovanými stříbrnými indexy chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny zobrazení data. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je krásně doplěn o hnědý kožený řemen se vzorem krokodýlí kůžePřeklápěcí spona u hodinek Seiko netradičně vyvádí převis řemene z vnitřní strany hodinekVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Kód: SRPK15J1
SSK009J1
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic GMT SSK009J1 Style 60´s z nové série Style60' nově s funkcí duálního času GMT poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Modro zelený ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R34, jehož rezerva chodu činí 41 hodin. Hodinky mají kormě funkce GMT také zobrazení data na pozici 3 hodiny. Na černé lunetě je vyvedeno 24 hodinovému zobrazení času. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Doplňte svou sbírku o sportovní retro hodinky Seiko Presage.

Kód: SSK009J1
7047 seiko presage automatic ssa426j1 style 60 s open heart
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage SSA426J1 z kolekce Style60' poukazují na důležitý milník v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964, ten rok se konaly v Tokiu první Olympijské hry, kde bylo Seiko hlavní časomírou. 

Automatický strojek 4R39 s rezervou chodu okolo 40 hodin, hackingem, ručním nátahem a průhledným dýnkem. Zvláštností tohoto modelu je tzv. open heart, díky němuž můžete sledovat pohyb setrvačníku. Na subciferníku najdeme také 24hodinový ukazatel. Lepší viditelnost ciferníku zajišťuje luminescence ručiček a indexů LumiBrite. 50 metrová voděodolnost vám umožní i sprchování s hodinkami. Ocelové pouzdro s textilním řemínkem dodává hodinkám sportovně elegantní vzhled. 

 

Kód: SSA426J1
SSA343J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko SSA343J1 z kolekce Coctail Time patřící do oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje celkem 8 originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R57 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, kde najdete spolu s ciferníkem ukazatel data. Vodotěsnost je 50 metrů. Ocelové pouzdro spolu s hladkým koženým řemínkem tvoří velmi elegantní záležitost. 

 

Kód: SSA343J1
SPB219J1
ZDARMAZDARMA
38 700 Kč

Pánské hodinky Seiko SPB219J1 jsou novinkou 2021 z řady Presage. Kolekce Sharp Edged Series je inspirována japonským vzorem Asanoha, neboli konopnými listy. V čínské kultuře má tradiční význam jako symbol rychlého růstu a pevného zdraví. 

Zelený texturovaný ciferník chrání odolné safírové sklíčko s vnitřním antireflexem. Mechanický strojek s automatickým nátahem 6R64 a rezervou chodu až 45 hodin. Lepší viditelnost zajišťuje hodinkám luminescence ručiček. Tento model se pyšní funkcí ukazatele data, vyobrazením rezervy chodu a GMT ručkou, která umožňuje zobrazení času ve vybraném časovém pásmu. Model v celoocelovém provedení s neotočnou lunetou s hodinovým značením. S hodinkami je možné plavat, díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. 

 

Kód: SPB219J1
SPB463J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
27 500 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB463J1 z řady Classic, která se vyznačuje nádherné strukturovanými zakřivenými ciferníky, které vyjadřují měkkost a poddajnost přírodních textilií, jejichž používání je úzce spjato s japonskou kulturou. Barva ciferníku nese název ‘Shiro-iro’, což je nebělená barva přírodní tkaniny. Zakřivení ciferníku spolu s indexy a zakřivenou vteřinovou a minutovou ručičkou vytváří díky světlu pocit hloubky, který ještě více prohlubuje klenuté safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou. Pouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Víceřadý tah velmi příjemně sedí na každém zápěstí. Spona je elegantní motýlková. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R55 s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Na pozici 3 hodiny je ukazatel data. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Díky velikosti 40 mm jsou hodinky vhodné na běžné denní nošení, ale zaujmou i na společenské akci v obleku. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SPB463J1
SPB170J1
Akce
ZDARMAZDARMA 25 900 Kč –10 %
Seiko Presage Automatic SPB170J1
Na objednávku 30 dní
23 310 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko Presage Automatic SPB170J1 z kolekce Sharp Edged Series zdobí japonské konopné listy Asanoha, které symbolizují zdroj zdraví a také rychlý a silný růst. Velkou předností je safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, které chrání strukturovaný číselník s ukazatelem data. Safírové sklíčko je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 a rezervou chodu až 70 hodin. Vodotěsnost modelu je 100 metrů. Ocelové pouzdro s růžovou PVD úpravou doplňuje elegantní kožený řemínek hnědé barvy. Společenské hodinky, které využijete jak k obleku tak pro každodenní nošení. 

 

 

Kód: SPB170J1
SPB229J1
ZDARMAZDARMA
23 300 Kč

Pánské ocelové hodinky Seiko Presage Sharp Edged SPB229J1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin. Strukturovaný číselník se safírovým sklíčkem je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstu. Pouzdro je vyrobeno z oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Společenský model s luminescencí, s datumovkou a vodotěsností 100 metrů. 

 

 

Kód: SPB229J1
SRPF47J1
Akce
ZDARMAZDARMA 13 690 Kč –10 %
12 321 Kč

Pánské společenské hodinky Seiko SRPF47J1 z řady Presage, která se inspiruje krásou japonských zahrad. Originální ciferník má představovat zenovou zahradu, kde jeho struktura představuje uhlazený písek a kamínky. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35 a rezervou chodu 41 hodin. Krémový ciferník v barvě písku je opatřen odolným safírovým sklíčkem. Pouzdro z ušlechtilé oceli i s náramkem dodává hodinkám univerzálnost, proto se hodí jak k obleku tak i pro denní nošení. Vodotěsnost modelu činí 30 metrů. 

 

 

Kód: SRPF47J1
SPB465J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
27 500 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB465J1 z řady Classic, která se vyznačuje nádherné strukturovanými zakřivenými ciferníky, které vyjadřují měkkost a poddajnost přírodních textilií, jejichž používání je úzce spjato s japonskou kulturou. Barva ciferníku nese název ‘Sensaicha’, což je tmavá lesklá hedvábná tkanina. Zakřivení ciferníku spolu s indexy a zakřivenou vteřinovou a minutovou ručičkou vytváří díky světlu pocit hloubky, který ještě více prohlubuje klenuté safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou. Pouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Víceřadý tah velmi příjemně sedí na každém zápěstí. Spona je elegantní motýlková. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R55 s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Na pozici 3 hodiny je ukazatel data. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Díky velikosti 40 mm jsou hodinky vhodné na běžné denní nošení, ale zaujmou i na společenské akci v obleku. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SPB465J1
SPB269J1
Akce
ZDARMAZDARMA 41 300 Kč –10 %
37 170 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic GMT SPB269J1 Zero Halliburton "Sharp Edged" jsou novinkou roku 2022 z řady Presage. Světlý ciferník s ukazatelem datumu a rezervy nátahu, chrání safírové sklíčko s vnitřním antireflexem. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R64 s rezervou chodu 45 hodin a možností ručního nátahu a hackingu. Nechybí průhledné dýnko a šroubovací korunka. Hodinky z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super-Hard a vodotěsností, jenž činí 100 metrů. 

 

Limitovaná edice, která činí celosvětově pouze 2000 kusů. 

Kód: SPB269J1
SPB231J1
ZDARMAZDARMA
23 300 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Sharp Edged SPB231J1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin. Strukturovaný číselník se safírovým sklíčkem je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstu. Pouzdro je vyrobeno z oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating a je doplněno koženým řemínkem. Společenský model s luminescencí, s datumovkou a vodotěsností 100 metrů. 

 

 

Kód: SPB231J1
SPB467J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
27 500 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB467J1 z řady Classic, která se vyznačuje nádherné strukturovanými zakřivenými ciferníky, které vyjadřují měkkost a poddajnost přírodních textilií, jejichž používání je úzce spjato s japonskou kulturou. Barva ciferníku nese název ‘Araigaki’, což je vybělená barva ovoce kaki. Zakřivení ciferníku spolu s indexy a zakřivenou vteřinovou a minutovou ručičkou vytváří díky světlu pocit hloubky, který ještě více prohlubuje klenuté safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou. Pouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Víceřadý tah velmi příjemně sedí na každém zápěstí. Spona je elegantní motýlková. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R55 s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Na pozici 3 hodiny je ukazatel data. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Díky velikosti 40 mm jsou hodinky vhodné na běžné denní nošení, ale zaujmou i na společenské akci v obleku. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SPB467J1
6556 seiko hodinky srpl09j1
Novinka
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SRPL09J1 ze série Style60' jako jeden z důležitých okamžiků v historii této značky. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními.  Nádherný hnědý ciferník chrání vypouklé tvrzené minerální sklíčko HardlexZobrazení data je nově vyvedeno na pozici mezi 4 a 5 hodinouLuneta je také nově tenčí než u předchozích modelů. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, rezerva chodu činí 41 hodin. Velmi zajímavý je kovový tah, který díky svému provedení perfektně sedí na každém zápěstí. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Hodinky dodáváme v originální krabičce se záručním listem a návodem v českém jazyce.

Kód: SRPL09J1
K0064649 w500 h625 rd
ZDARMAZDARMA
15 690 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko hodinky SRE012J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován koktejlem Pink Lady, který je typický svou růžovou barvou. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu až 40 hodin. Číselník doplněný s ručkami v barvě růžového zlata se pyšní také svými 8 diamanty na pozicích hodin. Model z ušlechtilé oceli s PVD úpravou snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

Kód: SRE012J1
SRPJ13J1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Elegantní hodinky Seiko Presage SRPJ13J1 patří do populárních modelů  "Cocktail Time". V této kolekci jsou vždy jedny z hodinek inspirovány nějakým koktejlem. Chod hodinkám zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin. Tento chod můžeme sledovat průhledným dýnkem. Krásný modrý ciferník doplňuje na pozici třetí hodiny ukazatel data a chrání jej minerální sklíčko s tvrzeným povrchem Hardlex. Hodinky i tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé s vodotěsností 50 metrů a také odolností proti magnetismu do 4800 A/m. Hodinky se řadí díky velikosti pouzdra mezi unisex modely, můžou je tedy nosit jak dámy tak pánové. 

 

 

Kód: SRPJ13J1
SPB469J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
32 200 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB469J1 z řady Classic, která se vyznačuje nádherné strukturovanými zakřivenými ciferníky, které vyjadřují texturu surové hedvábné příze. Barva ciferníku nese název ‘Shiro-iro’, což je barva nebělené přírodní tkaniny. Zakřivení ciferníku spolu s indexy a zakřivenou vteřinovou a minutovou ručičkou vytváří díky světlu pocit hloubky, který ještě více prohlubuje klenuté safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou. Ciferník je doplněn o průhled na strojek (Open Heart) a také 24 hodinovým ukazatelem na pozici 6 hodiny. Pouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Víceřadý tah velmi příjemně sedí na každém zápěstí. Spona je elegantní motýlková. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R5J s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Díky velikosti 40 mm jsou hodinky vhodné na běžné denní nošení, ale zaujmou i na společenské akci v obleku. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SPB469J1
SRPE45J1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Unisex hodinky Seiko SRPE45J1 Coctail Time Mojito rozšiřují nabídku populárních modelů Seiko Coctail Time z řady Seiko Presage. Kolekce Coctail Time představuje unikátní hodinky, ve které je každý model inspirován jiným koktejlem. Klenuté minerální sklíčko Hardlex zajišťuje odolnost a chrání originální ciferník zelené barvy. Chod hodinek obstarává mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, jenž má 23 kamenů a rezervou chodu 41 hodin. Vodotěsnost modelu je 50 m. Unikátní hodinky s ukazatelem dat inspirovány světově slavným koktejlem, které se hodí jak pro dámy tak pro pány jsou dodávány s koženým řemínkem v hnědém provedení. 

 

 

Kód: SRPE45J1
Nahoru
Další produkty

V řadě Presage najdete hodinky, které spojuje japonský estetický cit s tradičním řemeslem a hodinářskými dovednostmi. Modely této řady vynikají svojí originalitou a  zároveň se stávají šperkem na vaší ruce. Každý model je precizně zpracován do posledního detailu.