Presage

V řadě Presage najdete hodinky, které spojuje japonský estetický cit s tradičním řemeslem a hodinářskými dovednostmi. Modely této řady vynikají svojí originalitou a  zároveň se stávají šperkem na vaší ruce. Každý model je precizně zpracován do posledního detailu.

 

Nejprodávanější

60 položek celkem

Cena

1049051600
11049051600

Značky

Položek k zobrazení: 60
spb417j1
ZDARMAZDARMA
33 500 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SPB417J1 z řady Sharp Edge, která se vyznačuje nádherné strukturovanými ciferníky a skvělým zpracováním. Strukturovaný modrý číselník nově s průhledem na stroj na pozici 9 hodiny je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstuPouzdro a tah je vyrobeno z ušlechtilé oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Spona je překlápěcí s mikroregulací. Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 72 hodin, který disponuje funkcí hackingu a možností mechanického nátahu. Na pozici 6 hodiny je 24 hodinový ukazatel. Nádherně zpracované indexy a ručičky jsou doplněny o luminiscenci. Tento společenský model disponuje vodotěsností 100 metrů, můžete s hodinkami bez obav do vody. Tento nádherný model bude Vaším parťákem i na každodenní nošení

Kód: SPB417J1
srpk15j1
ZDARMAZDARMA
11 490 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK15J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Tmavě modrý číselník s propracovanými stříbrnými indexy chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny zobrazení data. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je krásně doplěn o hnědý kožený řemen se vzorem krokodýlí kůžePřeklápěcí spona u hodinek Seiko netradičně vyvádí převis řemene z vnitřní strany hodinekVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Kód: SRPK15J1
ssa459j1
ZDARMAZDARMA
15 190 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko Presage Automatic SSA459J1 z kolekce Coctail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R57 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Decentně zelený číselník s propracovanými stříbrnými indexy chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na ciferníku je netradičně na pozici 6 hodiny subciferník, který zobrazuje datum a další ručička, která ukazuje aktuální rezervu nátahu hodinek. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je krásně doplěno o hnědý kožený řemen se světlým prošíváním. Překlápěcí spona u hodinek Seiko netradičně vyvádí převis řemene z vnitřní strany hodinekVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Kód: SSA459J1
SSK013J1
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic GMT SSK013J1 Style 60´s z nové série Style60' nově s funkcí duálního času GMT poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, doplněné o tmavě hnědý kožený řemen, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R34, jehož rezerva chodu činí 41 hodin. Hodinky mají kormě funkce GMT také zobrazení data na pozici 3 hodiny. Na černé lunetě je vyvedeno 24 hodinovému zobrazení času. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Doplňte svou sbírku o sportovní retro hodinky Seiko Presage. Tyto hodinky opravdu zaujmou.

Kód: SSK013J1
SRPD39J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko SRPD39J1 z řady Presage jsou inspirovány krásou japonských zahrad. Bílý ciferník s krásně propracovanými indexy chrání velmi odolné safírové sklíčko, které téměř není možné poškrábat. Hodinky pohání mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem, funkcí hackingu, možností ručního nátahu a rezervou chodu až 41 hodin. Zajímavým řešením je modřená vteřinová ručička, která se barví tepelně. Na pozici 6. hodiny nechybí ani přehledný ukazatel data. Vodotěsnost hodinek je 30 metrů. Jemný model v ocelovém provedení vhodný jak k obleku či košili tak i pro denní nošení. 

 

 

Kód: SRPD39J1
SSA441J1
ZDARMAZDARMA
12 590 Kč

Pánské hodinky Seiko SSA441J1 z řady Presage patří do oblíbené kolekce "Coctail Time". Tato kolekce představuje hodinky, jenž byly inspirovány světoznámými koktejly. U tohoto modelu to byl konkrétně koktejl Grasshoper. Zvláštností hodinek je tzv. open heart, díky kterému je možné sledovat chod setrvačníku. Pohon zajištuje automatický strojek 4R38 s rezervou chodu až 41 hodin. Klenuté sklíčko Hardlex poskytuje ochranu strukturovanému ciferníku v úchvatném zeleném odstínu. Vodotěsnost těchto ocelových hodinek činí 50 metrů, nemusíte se tak bát kontaktu s vodou. Pouzdro a tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceli v kombinaci lesklých a kartáčovaných ploch. Spona je oboustranná motýlková. Nádherné hodinky ke košili i k obleku do jejichž zeleného ciferníku se budete chtít neustále dívat.

 

Kód: SSA441J1
SRPK46J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK46J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Beer julep", jehož základem je japonské pivo s whisky. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do světlé pěny a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK46J1
Seiko Presage Automatic SSA305J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Hodinky Seiko SSA305J1 patří do modelové řady Presage a pohání je automatický kalibr 4R57, který má 29 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Přehledný ciferník s datumovkou chrání safírové sklíčko, které je velmi odolné vůči poškrábání. Voděodolnost modelu činí 100 metrů.

 

Kód: SSA305J1
SRPK48J1
Novinka
ZDARMAZDARMA
14 090 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK48J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Half and Half", řezané pivo s krémovou pěnou. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do tmavé a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK48J1
SRE007J1
ZDARMAZDARMA
14 390 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko SRE007J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Skydiving, jenž je typický svou ledovou modří.
Velkou předností jsou diamanty umístěné v číselníku. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu cca 40 hodin. Ledově modrý ciferník připomínající pěnu drinku Skydiving chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Indexy jsou doplněny o 8 ks diamantů. Model z ušlechtilé oceli snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

 

Kód: SRE007J1
SRE009J1
ZDARMAZDARMA
14 990 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko hodinky SRE009J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně malinovým koktejlem Clover Club, který je typický svou lehce růžovou barvou. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu až 40 hodin. Číselník doplněný s ručkami v barvě růžového zlata se pyšní také svými 8 diamanty zasazenými do rosegold indexů. Model z ušlechtilé oceli snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

 

 

 

Kód: SRE009J1
srpb43j1
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko SRPB43J1 z řady Presage patří mezi modely oblíbené "Coctail Time". Tato kolekce má celkem osm modelů, z nichž každý představuje jeden světoznámý koktejl. Stříbřitý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, na němž najdeme i ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Ocelové pouzdro doplňuje elegantní kožený řemínek s modrým prošíváním. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 metrů. 

 

Kód: SRPB43J1
SRPJ13J1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Elegantní hodinky Seiko Presage SRPJ13J1 patří do populárních modelů  "Cocktail Time". V této kolekci jsou vždy jedny z hodinek inspirovány nějakým koktejlem. Chod hodinkám zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin. Tento chod můžeme sledovat průhledným dýnkem. Krásný modrý ciferník doplňuje na pozici třetí hodiny ukazatel data a chrání jej minerální sklíčko s tvrzeným povrchem Hardlex. Hodinky i tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé s vodotěsností 50 metrů a také odolností proti magnetismu do 4800 A/m. Hodinky se řadí díky velikosti pouzdra mezi unisex modely, můžou je tedy nosit jak dámy tak pánové. 

 

 

Kód: SRPJ13J1
SSA453J1
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Presage SSA453J1 Style60' vychází z historického modelu s chronografy Seiko Crown Chronograph z roku 1964. Mechanické hodinky s automatickým nátahem 4R39 a rezervou chodu 41 hodin okouzlí zejména svými retro prvky. Chod lze pozorovat průhledným dýnkem. Modrý číselník chrání vypouklé tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a bodů. Z funkcí můžeme vyzdvihnout například 24 hodinové zobrazení času nebo praktické stopky. Hodinky snesou kontakt s vodou, jejich vodotěsnost je 50 metrů. Model s ocelovým pouzdrem a hnědým řemínkem z umělé kůže, který můžete nosit jak do společnosti stejně tak se hodí pro každodenní nošení. 

 

 

Kód: SSA453J1
SSA343J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko SSA343J1 z kolekce Coctail Time patřící do oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje celkem 8 originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R57 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, kde najdete spolu s ciferníkem ukazatel data. Vodotěsnost je 50 metrů. Ocelové pouzdro spolu s hladkým koženým řemínkem tvoří velmi elegantní záležitost. 

 

Kód: SSA343J1
SPB170J1
ZDARMAZDARMA
25 900 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko Presage Automatic SPB170J1 z kolekce Sharp Edged Series zdobí japonské konopné listy Asanoha, které symbolizují zdroj zdraví a také rychlý a silný růst. Velkou předností je safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, které chrání strukturovaný číselník s ukazatelem data. Safírové sklíčko je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 a rezervou chodu až 70 hodin. Vodotěsnost modelu je 100 metrů. Ocelové pouzdro s růžovou PVD úpravou doplňuje elegantní kožený řemínek hnědé barvy. Společenské hodinky, které využijete jak k obleku tak pro každodenní nošení. 

 

 

Kód: SPB170J1
SRPG23J1
ZDARMAZDARMA
Seiko Presage SRPG23J1
Dostupné skladem
11 490 Kč

Pánské společenské hodinky Seiko SRPG23J1 z oblíbené řady Presage patří do kolekce "Coctail Time". Tato kolekce představuje hodinky, které jsou inspirovány světoznámými koktejly. Seiko SRPG23J1 bylo inspirováno koktejlem Martini. Minerální tvrzené sklíčko Hardlex zajišťuje hodinkám velkou odolnost. Srdcem je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu kolem 41 hodin. Strukturovaný stříbřitý číselník, kde najdeme i ukazatel data. Vodotěsnost ocelových hodinek činí 50 metrů.

 

Kód: SRPG23J1
Seiko Presage SRPH95J1 Style60's
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Presage SRPH95J1 Style60' vychází z historického modelu s chronografy Seiko Crown Chronograph z roku 1964. Mechanické hodinky s automatickým nátahem 4R35 a rezervou chodu 41 hodin okouzlí zejména svými retro prvky. Chod lze pozorovat průhledným dýnkem. Výrazný černý číselník s ukazatelem data chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a bodů. Hodinky snesou kontakt s vodou, jejich vodotěsnost je 50 metrů. Lehce zaoblené pouzdro z ušlechtilé oceli s PVD úpravou doplňuje kožený řemínek stejné barvy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kód: SRPH95J1
SPB229J1
ZDARMAZDARMA
23 300 Kč

Pánské ocelové hodinky Seiko Presage Sharp Edged SPB229J1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin. Strukturovaný číselník se safírovým sklíčkem je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstu. Pouzdro je vyrobeno z oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating. Společenský model s luminescencí, s datumovkou a vodotěsností 100 metrů. 

 

 

Kód: SPB229J1
SPB219J1
ZDARMAZDARMA
38 700 Kč

Pánské hodinky Seiko SPB219J1 jsou novinkou 2021 z řady Presage. Kolekce Sharp Edged Series je inspirována japonským vzorem Asanoha, neboli konopnými listy. V čínské kultuře má tradiční význam jako symbol rychlého růstu a pevného zdraví. 

Zelený texturovaný ciferník chrání odolné safírové sklíčko s vnitřním antireflexem. Mechanický strojek s automatickým nátahem 6R64 a rezervou chodu až 45 hodin. Lepší viditelnost zajišťuje hodinkám luminescence ručiček. Tento model se pyšní funkcí ukazatele data, vyobrazením rezervy chodu a GMT ručkou, která umožňuje zobrazení času ve vybraném časovém pásmu. Model v celoocelovém provedení s neotočnou lunetou s hodinovým značením. S hodinkami je možné plavat, díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. 

 

Kód: SPB219J1
SRPG07J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage SRPG07J1 z nové série Style60', která poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Sportovní vzhled hodinek doplňuje černý ciferník se stříbrnými ručičkami, který chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Model je vyroben z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, rezerva chodu činí až 41 hodin. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Chod hodinek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Zaoblené ocelové pouzdro skvěle sedne na zápěstí a zajistí vám tak pohodlné nošení. Nožky hodinek jsou vrtané, díky čemuž snadno vyměníte řemínek. Nechybí vodotěsnost, jenž činí 50 metrů a také funkce stopek

 

Kód: SRPG07J1
SSA439J1
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč

Pánské hodinky Seiko SSA439J1 z řady Presage patří do oblíbené kolekce "Coctail Time". Tato kolekce představuje hodinky, jenž byly inspirovány světoznámými koktejly. U tohoto modelu to byl konkrétně koktejl Blue Acapulco. Zvláštností hodinek je tzv. open heart, díky kterému je možné sledovat chod setrvačníku. Pohon zajištuje automatický strojek s rezervou chodu až 41 hodin. Klenuté sklíčko Hardlex poskytuje ochranu strukturovanému ciferníku modré barvy. Vodotěsnost těchto ocelových hodinek činí 50 metrů. 

 

Kód: SSA439J1
SPB221J1
ZDARMAZDARMA
38 700 Kč

Pánské hodinky Seiko SPB221J1 jsou novinkou 2021 z řady Presage. Kolekce Sharp Edged Series je inspirována japonským vzorem Asanoha, neboli konopnými listy. V čínské kultuře má tradiční význam jako symbol rychlého růstu a pevného zdraví. 

Černý texturovaný ciferník chrání odolné safírové sklíčko s vnitřním antireflexem. Mechanický strojek s automatickým nátahem 6R64 a rezervou chodu cca 45 hodin. Lepší viditelnost zajišťuje hodinkám luminescence ručiček. Tento model se pyšní funkcí ukazatele data, vyobrazením rezervy chodu a GMT ručkou, která umožňuje zobrazení času ve vybraném časovém pásmu. Model v celoocelovém provedení s neotočnou lunetou s hodinovým značením. S hodinkami je možné plavat, díky jejich vodotěsnosti 100 metrů. 

 

Kód: SPB221J1
K0064649 w500 h625 rd
ZDARMAZDARMA
15 690 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko hodinky SRE012J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován koktejlem Pink Lady, který je typický svou růžovou barvou. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu až 40 hodin. Číselník doplněný s ručkami v barvě růžového zlata se pyšní také svými 8 diamanty na pozicích hodin. Model z ušlechtilé oceli s PVD úpravou snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

Kód: SRE012J1
SSA443J1
ZDARMAZDARMA
Seiko Presage Automatic SSA443J1
Na objednávku 30 dní
14 690 Kč

Pánské společenské hodinky Seiko SSA443J1 z řady Presage jsou inspirovány japonskými zahradami. Strukturovaný bílý ciferník s římskými číslicemi představuje pečlivě upravené povrchy japonských zahrad. Chod hodinkám dodává mechanický strojek s automatickým nátahem 4R39 s rezervou chodu cca 41 hodin, funkcí hackingu a možností ručního nátahu. Světlý číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které je velmi odolné proti poškrábání a najdeme na něm také 24 hodinové zobrazení času. Zvláštností modelu je tzv. open heart, díky němuž je možné sledovat setrvačku strojku. Na první pohled zaujme také červeně vyvedená čislice 12 hodiny, vteřinová ručička a ručička zobrazení 24 hodinového ukazatele. Hodinky snesou styk s vodou i při plavání díky jejich voděodolnosti 100 metrů.

 

Kód: SSA443J1
SPB169J1
ZDARMAZDARMA
25 900 Kč

Pánské společenské hodinky Seiko SPB169J1 z řady Seiko Presage představují japonskou jednoduchost a krásu. Číselník z kolekce Sharp Edged Series je ozdoben japonským vzorem Asanoha (konopné listy) jako symbol rychlého růstu a pevného zdraví. Safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, díky kterému je zajištěna skvělá viditelnost i na přímém slunci chrání zelený ciferník. Hodinky se pyšní automatickým strojkem 6R35, který má 24 kamenů, frekvenci chodu 21600 polokmitů za hodinu a rezervu chodu až 70 hodin. Ocelové pouzdro doplňuje ocelový náramek. Vodotěsnost hodinek činí 100 metrů, takže je možné s nimi plavat. Elegantní design, jenž se hodí pro každodenní nošení tak do společnosti k obleku či košili. 

 

 

 

Kód: SPB169J1
SPB395J1
ZDARMAZDARMA
51 600 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SPB395J1 110th Anniversary Craftsmanship Series Limited Edition jsou limitovanou edicí z řady Presage, které odkazují na 110 let od představení legendárního modelu Seiko Laurel. Na hodinkách zaujme především hnědý lakovaný ciferník, který je vyroben ručně technikou Urushi (jedná se o velmi starou techniku lakování). Inspirací pro tuto barvu ciferníku je ulice města Kanazawa v prefektuře Ishikawa. Na ciferníku najdeme také ukazatel rezervy nátahu, zobrazení data a dne v týdnu. Srdcem hodinek je mechanický stroj 6R24 osazený 31 kameny s rezervou nátahu až 45 hodin. Pouzdro velmi příjemné velikosti 40 milimetrů je vyrobeno z ušlechtilé oceli a je osazeno klenutým safírový sklem s vnitřní antireflexní vrstvou pro ještě lepší čitelnost hodinek. Nově je pouzdro také nižší pro ještě lepší pocit z nošení hodinek. Dýnko hodinek je také prosklené aby bylo vidět na mechanický strojek. Hnědý kožený řemen je doplněn o pohodlnou překlápěcí sponu, která schovává převis řemínku netradičně na vnitřní stranu. Vodotěsnost hodinek 100 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Nádherné hodinky jsou zabaleny ve speciální krabičce a jsou vyrobeny v počtu 1500 kusů pro celý svět. Nejenom nové technologie, ale také respekt k tradicím to je značka Seiko.

Kód: SPB395J1
SRPE15J1
ZDARMAZDARMA
11 490 Kč

Pánské společenské hodinky Seiko SRPE15J1 z řady Presage patří do kolekce "Coctail Time", jenž je inspirována světoznámými koktejly. Automatický pohon zajištuje strojek 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Strukturovaný zelený číselník je opatřen klenutým sklíčkem Hardlex, kde najdeme i ukazatel data. Vodotěsnost modelu činí 50 metrů. Ocelové provedení hodinek dodává tomuto modelu univerzálnost, proto jej můžete nosit jak k obleku či košili stejně tak se hodí na běžné denní nošení. 

 

Kód: SRPE15J1
SPB231J1
ZDARMAZDARMA
23 300 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Sharp Edged SPB231J1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin. Strukturovaný číselník se safírovým sklíčkem je zdoben vzorem Asanohy, neboli japonských konopných listů. Ta představuje symbol pevného zdraví a rychlého růstu. Pouzdro je vyrobeno z oceli se speciální povrchovou úpravou Super Hard Coating a je doplněno koženým řemínkem. Společenský model s luminescencí, s datumovkou a vodotěsností 100 metrů. 

 

 

Kód: SPB231J1
SRPG03J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage SRPG03J1 z nové série Style60' poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, rezerva chodu činí 41 hodin. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. 

 

 

 

Kód: SRPG03J1
Nahoru
Další produkty