Prospex

Nejprodávanější

84 položek celkem
spb381j1
ZDARMAZDARMA
43 900 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SPB381J1 patří do řady Prospex Sea a jsou označovány též Baby Marinemaster moderní reinterpretací prvních potápěčských hodinek Seiko 6159-7000/1 vyrobené v roce 1968 navíc doplněné o funkci GMT. Srdcem hodinek je nový automatický strojek 6R54 s hackingem, rezervou chodu až 72 hodin a s možností manuálního nátahu navíc doplněn o GMT kdy lze ručičku jiného časového pásma posouvat nezávisle na čase. Přehledný zelený ciferník je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou, odolným proti poškrábání. Otočná keramická luneta s potápěčskou stupnicí pro možnost odečet času stráveného pod vodou a šroubovací korunkou, která podporuje vodotěsnost, jenž činí 200 metrů. Hodinky mají velikost 42 mm, jsou tedy vhodné i na každodenní nošení. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli s povrchovým tvrzením. Spona překlápěcí s mikroregulací. Nádherné hodinky s perfektním zpracováním a přesným strojem se 3 denní rezervou chodu budou vždy skvělou volbou.

Kód: SPB381J1
sfj007p1
Akce
ZDARMAZDARMA 25 400 Kč –10 %
22 860 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Speedtimer Solar Chronograph SFJ007P1 World Atletics Championships Limited Edition jsou limitovanou edicí k pořádání World Atletics Chapmpionships Budapest 2023, které vyjdou v počtu 4000 ks pro celý svět. Hodinky navazují na tradici značky Seiko, která je již od roku 1985 oficiálním atletickým časoměřičem. Pouzdro i tah hodinek je vyrobeno z antialergické oceli s černou PVD úpravou. Svým průměrem 42 mm se řadí mezi větší hodinky. Černý ciferník má zajímavou texturu, která vypadá jako povrch běžecké dráhy. Zlaté ručičky a okraje subciferníků evokují zlaté medaile. Ciferník chrání safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky disponují funkcí stopek, které měří hodinové intervaly s přesností na setinu vteřiny. Zároveň je možné měřit současně mezičasy dvěma závodníkům. Díky solárnímu pohonu odpadá povinnost výměny baterie. Vodotěsnost hodinek 100 metrů snese kontakt s vodou i při plavání. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení.

Kód: SFJ007P1
SPB209J1
Akce
ZDARMAZDARMA 20 290 Kč –10 %
18 261 Kč

Pánské hodinky Seiko Alpinist SPB209J1 z oblíbené řady Prospex Land pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 a rezervou chodu 70 hodin. Zajímavý ciferník je opatřen safírovým sklíčkem s antireflexem, které je velmi odolné proti poškrábání. Sportovní model, který má spoustu praktických funkcí jako jsou ukazatel data nebo otočná kompasová luneta. Majitele také potěší průhledné dýnko. Ve špatné viditelnosti oceníte luminescenci ručiček a bodů. S hodinkami můžete bez problémů do vody, jejich vodotěsnost činí 200 metrů a nechybí ani šroubovací korunka a dýnko. Pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno s koženým řemínkem černé barvy. 

 

 

Kód: SPB209J1
SRPG57K1
ZDARMAZDARMA
14 390 Kč

Pánské hodinky Seiko SRPG57K1 úspěšné řady Prospex, jenž jsou nazývány svými fanoušky Monster. Část zisku z prodeje hodinek je věnována na záchranu oceánů, jenž má na starosti oceánograf Fabien Cousteauem.

Modrý ciferník posetý stopami tučňáků, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Chod hodinek zajišťuje mechanický strojek s automatickým pohonem 4R36 s rezervou chodu 41 hodin. Lepší viditelnost dodává číselníku luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Dalšími funkcemi jsou jednosměrně otočná potápěčská luneta, šroubovací korunka, šroubovací dýnko a ukazatel data a dne, jenž je čitelnější díky tzv. kyklopovi, což je zvětšovací lupa na sklíčku. Vodotěsnost činí 200 metrů. 

Kód: SRPG57K1
SSC911P1
ZDARMAZDARMA
18 290 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex SSC911P1 Speedtimer se solárním nabíjením odkazují na legendární model Seiko 6139. Seiko v roce 1964 představila stopky umožňující měřit čas na zlomky vteřin, a následně se tak tato japonská značka stala oficiální časomírou mnoha sportovních akcí. Model Seiko 6139 z roku 1969 byly jedny z prvních chronografů s automatickým strojkem, který jako první využíval sloupkové kolo a vertikální spojku.

Solární strojek tohoto modelu disponuje akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců. Stříbrný číselník s kontrastními subciferníky (tzv. panda dial) je chráněn safírovým antireflexním sklíčkem. Luminiscence Lumibrite zajišťuje lepší viditelnost ciferníku při špatném světle. 
Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako jsou datumovka, stopky, tachymetr, ukazatel rezervy chodu, 24 hodinové zobrazení času, ochrana proti přebití a také indikace nízké úrovně nabití. Sportovní hodinky v příjemné velikosti 41 mm jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s vodotěsností 100 metrů. Dodáváme v originální dárkové krabičce s českým návodem a záručním listem. 

 

Kód: SSC911P1
srpj93k1
ZDARMAZDARMA
16 790 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPJ93K1 Samurai PADI Special Edition Great Blue z řady Prospex Sea navazuje na partnerství značky Seiko s profesionální asociací potápěčských instruktorů PADIModel Seiko Samurai uvádí přepracované provedení se safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, jenž zajišťuje vysokou odolnost a také keramickou vložkou jednosměrně otočné potápěčské lunety, která je odolnější proti oděru a dodává hodinkám luxusní vzhled. Chod těchto hodinek má na starost mechanický strojek Seiko 4R35 s možností manuálního nátahu, hackingem a s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro z ušlechtilé oceli je doplněno o modrý silikonový řemen, který perfekně sedí i na neoprénu. Nádhenrě modrý ciferník se směrem k 6 hodině ztmavuje jako hlubina oceánu.  Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditělnosti.  Označení data na 3 hodině je pro lepší čitelnost doplěno o lupu (kyklopa). Vodotěsnost hodinek je 200 metrů. Sportovní model se speciálními ostrými tvary Samurai má samozřejmě šroubovací korunku na pozici 3 hodiny. 

Kód: SRPJ93K1
K0064968 w500 h625 rd
ZDARMAZDARMA
26 200 Kč

Hodinky Seiko Alpinist SPB337J1 Black Series Limited Edition z řady Prospex Land,  je limitovaná edice v počtu 5500 kusů. Jedná se o velmi oblíbený model Alpinist ve velmi oblíbeném celočerném provedení s prvky v zelené barvě.

Ocelové pouzdro včetně tahu je vyrobeno ve velmi populárním černém provedení. Šroubovací korunka je umístěna na pozici 3. Pod safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou je černý ciferník, který je doplněný o stříbrné indexy a zelené ručičky. Luminiscenční vrstva LumiBrite je nanesena na ručičkách a bodech. Zobrazení data na pozici 3 je navíc zvýrazněno tzv. kyklopem (lupou). Pod sklem se také nachází obousměrně otočná kompasová luneta, která se obsluhuje druhou korunkou na pozici 4.

Srdcem hodinek mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 s rezervou nátahu při plném nabití až 70 hodin200 metrů vodotěsnost je vhodná také na potápění.

Kód: SPB337J1
srpk77k1
ZDARMAZDARMA
20 400 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SRPK77K1  z řady Prospex Land jsou limitovanou edicí roku 2023 určené pouze pro evropský trh v omezeném počtu 1400 kusů. Hodinky jsou inspirovány světoznámou trhlinou v národním parku Thingvellir na Islandu. Toto drsné a chladné prostředí přesně vystihuje ducha řady Prospex - "Keep Going Forward." Hodinky pohání mechanický strojek Seiko 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Nádherný šedý ciferník se strukturou připomínající skaliska chrání safírové sklíčko odolné proti poškrábání. Na ciferníku nechybí indexy a ručičky opatřené luminescencí Lumibrite, které zajišťuji perfektní čitelnost i za snížené viditelnosti. Jednosměrně otočná kompasová luneta v šedo-zeleném provedení vkusně dotváří celkový vzhled hodinek. Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu s mikroregulací. Pouzdro o velikosti 42 mm má pro Seiko ikonický tvar želvího krunýře, který sedí perfektně na každém zápěstí. K hodinkám dostanete i druhý kožený řemen s šedým nylonem na povrchu. Sportovní model s vodotěsností 200 metrů.  Mezi další funkce těchto ocelových hodinek patří ukazatel data mezi 4 a 5 hodinou. Šroubovací korunka je umístěna tak, aby nezavazela na ruce.

Kód: SRPK77K1
spb431
ZDARMAZDARMA
28 800 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SPB431J1  z řady Prospex jsou limitovanou edicí roku 2023 určené pouze pro evropský trh v omezeném počtu 2000 kusů. Hodinky jsou inspirovány světoznámou trhlinou v národním parku Thingvellir na Islandu. Toto drsné a chladné prostředí přesně vystihuje ducha řady Prospex - "Keep Going Forward" Modro-zelený ciferník znázorňuje trhliny v oceánských průlivech. Cifreník je chráněn safírovým sklíčkem, odolným proti poškrábání. Automatický pohon zajišťuje hodinkám strojek 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin, možností manuálního nátahuhackingem (zastavení vteřinové ručičky při nastavení času). Datum je zobrazen tradičně na pozici 3 hodiny. Lepší čitelnost dodává ciferníku luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Ocelové pouzdro je doplněno otočnou lunetou s potápěčskou stupnicí ve stejném barevném provedení, která umožňuje odečet času stráveného pod vodou. Hodinky jsou dodávány s kovovým tahem opatřeným trojitou překlápěcí sponou s mikroregulací a také s modrým silikonovým řemenemVodotěsnost tohoto modelu je 200 metrů a je podpořeno šroubovací korunkou. Svojí velikostí 45 mm se jedná o největší potápěčské hodinky. Tyto hodinky jsou pro vyznavače vyjímečných hodinek, které často na zápěstí neuvidíte.

Kód: SPB431J1
srpk01k1
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPK01K1 Turtle Special Edition PADI Great Blue jsou dalším modelem, který vznikl na základě partnerství firmy SEIKO a organizace PADI (profesionální asociace potápěčských instruktorů). Chod hodinkám zajišťuje automatický strojek Seiko 4R36, který disponuje manuálním nátahem a hackingem s rezervou chodu až 41 hodin. Velmi zajímavé pouzdro ve tvaru želvy, které padne perfektně jak na tenkém, tak také silnějším zápěstí je vyrobeno z antialergické ušlechtilé oceli s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Pod safírovým sklem s vnitřní antireflexní vrstvou se ukrývá krásný modrý ciferník, který se směrem dolů ztmavuje jako mořská hlubina. Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditělnosti. Jednosměrně otočná potápěčská luneta má keramickou vložku, která je odolnější proti poškrábání a působí luxusnějším dojmem. Označení data a dne v týdnu je pro lepší čitelnost opatřeno lupou tvz kyklopem. Vodotěsnost 200 metrů je podpořena šroubovací korunkou klasicky u želv na pozici 4 hodiny. Tento potápěčský model bude skvělým parťákem při potápění, ale také na klasický kancl diving.

Kód: SRPK01K1
K0064967 w500 h625 rd
ZDARMAZDARMA
27 500 Kč

Hodinky Seiko SPB335J1 Black Series Night Vision Limited Edition z řady Prospex jsou moderní reinterpretací hodniek z roku 1968, které byly nástupcem prvních potápěčských hodinek 62MAS. Tyto hodinky jsou limitovaná edice v počtu 4500 kusů.

Perfektně ergonomické pouzdro z tvrzené oceli je provedené v černém plátování a doplněno o jednosměrně otočnou potápěčskou lunetu pro odpočet času strávený pod vodou. Černý silikonový řemen s překlápěcí sponou se perfektně nosí i na neoprénu. Šroubovací korunka je pro lepší ergonomii umístěna na pozici 4. Pod zakřiveným safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou je černý ciferník, který omezuje odlesky na minimum navíc doplněný o zobrazení dataLuminiscenční vrstva LumiBrite Pro na ručičkách a indexech emituje zářivě zelený odstín i na těch nejtemnějších místech. Srdcem hodinek mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 s rezervou nátahu při plném nabití až 70 hodin. 200 metrů vodotěsnost je vhodná také na potápění.

Kód: SPB335J1
SSC923P1
ZDARMAZDARMA
18 290 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Land Solar SSC923P1 Speedtimer Black Series Nigt Vision se solárním nabíjením odkazují na legendární model Seiko 6139Seiko v roce 1964 představila stopky umožňující měřit čas na zlomky vteřin, a následně se tak tato japonská značka stala oficiální časomírou mnoha sportovních akcí. Model Seiko 6139 z roku 1969 byly jedny z prvních chronografů s automatickým strojkem, který jako první využíval sloupkové kolo a vertikální spojku. Jedná se o další model ze série Night Vision v černém provedení s kontrastem velmi zajímavé zelené luminiscence.

Solární strojek tohoto modelu disponuje akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců. Černý ciferník s kontrastními zelenými indexy a ručičkami je chráněn safírovým antireflexním sklíčkem. Luminiscence Lumibrite zajišťuje lepší viditelnost ciferníku při špatném světle. 
Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako jsou datumovka, stopky, tachymetr, ukazatel rezervy chodu, 24 hodinové zobrazení času, ochrana proti přebití a také indikace nízké úrovně nabití. Sportovní hodinky z ušlechtilé oceli v černé PVD úpravě s vodotěsností 100 metrů jsou vhodné i k plavání. Hodinky doplňuje kožený řemen, který příjemně sedí na ruce s textilní povrchovou úpravou z vrchní části. Díky velikosti lehce přes 41 mm jsou hodinky pro vyznavače střední velikosti hodinek. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SSC923P1
SFK001J1
Akce
ZDARMAZDARMA 20 400 Kč –10 %
18 360 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko SFK001J1 se solárním pohonem využijete nejen při sportu, ale i v každodenním životě. Solární strojek 5K65 dobíjí pomocí světla akumulátor, který disponuje při úplném nabití rezervou chodu až 6 měsíců. Pod minerálním hardlexovým sklíčkem najdeme ručičky a indexy s luminescencí pro lepší čitelnost při špatných světelných podmínkách. Hodinky disponují jednosměrně otočnou minutovou potápěčskou lunetou v PVD úpravě. Potápěčský model je vyroben z ušlechtilé oceli a nabízí funkce jako jsou datumovka nebo například rozpoznání časové zóny GMT/UTC .Vodotěsnost, která je navíc podpořena šroubovací korunkou, činí 200 metrů. 

 

Kód: SFK001J1
SRPG17K1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Kód: SRPG17K1
SFJ009P1
ZDARMAZDARMA
28 800 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Speedtimer Solar SFJ009P1 110th Anniversary Limited Edition jsou limitovanou edicí v počtu 3500 ks pro celý svět. Hodinky navazují na tradici značky Seiko, která již od 60. let minulého století stanovila nový celosvětový standard přesnosti časoměrných zařízení. Pouzdro i tah hodinek je vyrobeno z antialergické ušlechtilé oceli.  K hodinkám navíc dostanete hnědý kožený řemen. Svým průměrem 42 mm se řadí mezi větší hodinky. Na bílém ciferníku ihned zaujmou černé subciferníky hodin a stopek, které jsou navíd zvýrazněny červenými ručičkami. Ciferník chrání safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky disponují funkcí stopek, které měří hodinové intervaly s přesností na setinu vteřiny. Zároveň je možné měřit současně mezičasy dvěma závodníkům. Díky solárnímu pohonu odpadá povinnost výměny baterie. Vodotěsnost hodinek 100 metrů snese kontakt s vodou i při plavání. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení.

Limitovaná edice 3500 ks pro celý svět.

Kód: SFJ009P1
SNE589P1
ZDARMAZDARMA
14 390 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Solar SNE589P1 z řady Prospex pohání solární strojek V157, kdy je akumulátor nabíjen pomocí světla. Rezerva chodu činí až 10 měsíců. Výrazný ciferník s ukazatelem data je chráněn safírovým sklíčkem. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a disponují otočnou lunetou nebo také šroubovací korunkou. S hodinkami můžete bez problémů do vody, díky jejich vodotěsnosti 200 metrů. Lepší viditelnost číselníku zajišťuje luminescence ručiček a indexů. 

 

 

Kód: SNE589P1
SPB101J1
ZDARMAZDARMA
22 800 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SPB101J1 z řady Prospex, jenž byly dostupné pouze pro japonský trh jsou nyní k dispozici také v Evropě. Přehledný černý číselník je chráněn safírovým sklíčkem, odolným proti poškrábání. Automatický pohon zajišťuje hodinkám strojek 6R35 s rezervou chodu kolem 70 hodin, možností manuálního nátahu a hackingem (zastavení vteřinové ručičky při nastavení času). Datum je zobrazeno tradičně na pozici 3 hodiny. Lepší čitelnost dodává ciferníku luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Ocelové pouzdro je doplněno otočnou lunetou s potápěčskou stupnicí, která umožňuje odečet času stráveného pod vodou. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 metrů a je podpořeno šroubovací korunkou. Svojí velikostí 45 mm se jedná o největší potápěčské hodinky.

 

Kód: SPB101J1
SLA023J1
ZDARMAZDARMA
Seiko Prospex SLA023J1
Zboží je dostupné
82 500 Kč

Sportovní pánské hodinky Seiko SLA023J1 s výrazným modrým ciferníkem pohání automatický strojek 8L35 manuálním nátahem a rezervou chodu až 50 hodin. Pouzdro je opatřené safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem a keramickou vložkou s luminescenčními prvky. Nechybí datumovka na třetí hodině, jednosměrně potápěčská luneta a také při plavání oceníte šroubovací korunku a voděodolnost hodinek, která činí 300 metrů. Ocelové pouzdro s řemínkem je opatřeno tzv. Diashield vrstvou, což je speciální tvrzená vrstva odolná proti poškrábání.

 

 

Kód: SLA023J1
K0064682 w500 h625 rd
Akce
ZDARMAZDARMA 81 300 Kč –30 %
56 910 Kč

Hodinky Seiko Save the Ocean SLA065J1 Astrolabe  z řady Prospex Sea jsou vydány v limitované edici v počtu pouhých 1300 ks pro celý svět. Tento model potápěčských hodinek Seiko je moderní reinterpretací prvních potápěčských hodinek známých pod označením 62MAS. Pervektně padnoucí pouzdro z ušlechtilé oceli lemuje jednosměrně otočná potápěčská luneta v modrém provedení. Šroubovací korunka je umístěna na pozici 3 hodiny. Pod safírovým sklem s antireflexní vrstvou se nachází modrý ciferník s perfektně čitelnými ručičkami a body, navíc doplněn o astroláb (námořníci využívali pro orientaci na moři). Srdcem hodinek je mechanický stroj s automatickým nátahem 8L35 s rezervou až 50 hodin, který se vyznačuje vysokou přesností a perfektní kvalitou zpracování. Označení data je na pozici 3. hodiny. Vodotěsnost 200 metrů zaručuje perfektní voděodolnost i při potápění. Silikonový řemen s trnovou sponou perfektně sedí na holém zápěstí i na neoprénu.

Kód: SLA065J1
SPB377J1
ZDARMAZDARMA
31 400 Kč

Hodinky Seiko Automatic GMT SPB377J1 Alpinist z řady Prospex Land, jsou velmi oblíbený model Alpinist nově s funkcí GMT pro druhou časovou zónu nově s přepracovaným ciferníkem a lunetou.

Pouzdro je vyrobeno z kvalitní antialergické ušlechtilé oceli. Modrý kožený řemen ladí s barvou ciferníku a je doplněn pohodlnou překlápěcí sponouŠroubovací korunka je umístěna na pozici 3 hodiny. Pod safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou se nachází nádherně modrý ciferník, který je vkusně doplněn o 4 arabské číslice a stříbrné indexy. Luminiscenční vrstva LumiBrite je nanesena na ručičkách a bodech. Funkce GMT dává možnost zobrazení další časové zóny. Zobrazení data je nově na pozici mezi 4 a 5 hodinou a odpůrce lupy (kyklopa) potěší její absence. Pod sklem se také nachází obousměrně otočná kompasová luneta, která se obsluhuje druhou korunkou na pozici 4 hodiny.  Vnější luneta je pevná 24 hodinová.

Srdcem hodinek mechanický strojek s automatickým nátahem 6R54 s rezervou nátahu při plném nabití až 72 hodin s možností mechanického nátahu a hackingem (zastavení vteřinové ručičky). 200 metrů vodotěsnost je vhodná také na potápění. Hodinky Seiko Alpinist jsou i díky své velikosti 39,5 mm hodnoceny jako jedny z nejlepších hodinek pro denní nošení.

Kód: SPB377J1
SSC913P1
ZDARMAZDARMA
18 290 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Speedtimer Solar SSC913P1 se solárním nabíjením odkazují na legendární model Seiko 6139. Značka Seiko v roce 1964 představila stopky umožňující měřit čas na zlomky vteřin, a následně se tak staly oficiální časomírou mnoha sportovních akcí. Model Seiko 6139 z roku 1969 byly jedny z prvních chronografů s automatickým strojkem, který jako první využíval sloupkové kolo a vertikální spojku.

Solární strojek V192 disponuje akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců. Modrý číselník doplněný o červeno-modrou tachymetrickou lunetu (pepsi) je chráněn safírovým antireflexním sklíčkem. Luminiscence Lumibrite zajišťuje lepší viditelnost ciferníku při špatném světle.  
Hodinky se pyšní dalšími mnoha funkcemi jako jsou tachymetr, ukazatel rezervy chodu, 24 hodinové zobrazení času, ochrana proti přebití a také indikace nízké úrovně nabití. Sportovní hodinky v příjemné velikosti 41 mm jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s vodotěsností 100 metrů. Dodáváme v originální dárkové krabičce s českým návodem a záručním listem.

 

 

 

Kód: SSC913P1
SRPH77K1
ZDARMAZDARMA
14 890 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Save The Ocean Antarctica "Baby Tuna" SRPH77K1 z řady Prospex Sea patří mezi oblíbené modely kolekce Monster. Chod hodinkám dodává mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35 s možností ručního nátahu a hackingem, rezerva chodu činí 41 hodin. Modrý ciferník napodobující prostředí oceánu s plujícími tučňáky chrání minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro doplňuje silikonový řemínek. Lepší viditelnost číselníku dodává luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Sportovní model s vodotěsností 200 metrů, šroubovací korunkou a dýnkem.

 

Kód: SRPH77K1
SNJ033P1
ZDARMAZDARMA
Seiko Prospex SNJ033P1 Arnie
Zboží je dostupné
18 590 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Prospex SNJ033P1 Arnie připomínají řadu Seiko H558 přezdívané jako Arnie. Hodinky proslavil herec Arnold Swarzenegger ve filmech Komando a Predátor. Kultovní model se řadí mezi potápěčské hodinky s vodotěsností 200 metrů, šroubovací korunkou i dýnkem. Solární hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a rezerva akumulátoru, jenž je dobíjen pomocí světla, činí až 5 měsíců. Oblíbené hodinky se pyšní velkým množstvím funkcí jako je například ukazatel datumu, dne v týdnu, stopky, budík, automatický kalendářotočná lunetahloubkoměr s rozsahem 80 metrů, upozornění na rychlé stoupání, záznam až 100 ponorů, indikátor nabití i upozornění na nízký stav baterie. Vodotěsnost 200 metrů doplňuje šroubovací korunka i dýnko. Lepší viditelnost zajišťuje hodinkám luminescence ručiček a indexů a také LED podsvícení.

 

 

 

 

 

Kód: SNJ033P1
SRPF83K1
ZDARMAZDARMA
Seiko Prospex SRPF83K1
Zboží je dostupné
15 890 Kč

Pánské hodinky Seiko SRPF83K1 z řady Prospex z kolekce Street Series. Hodinky pohání mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Lepší viditelnost khaki ciferníku s ukazatelem data zajišťuje luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Sportovní styl dodává hodinkám i jejich jednosměrně otočná potápěčská luneta dvojí barvy. Vodotěsnost 200 metrů doplňuje šroubovací korunka. Ocelové pouzdro tohoto safari modelu doplňuje pohodlný silikonový řemínek. 

 

Kód: SRPF83K1
SRPG21K1
ZDARMAZDARMA
16 790 Kč

Pánský sportovní model Seiko SRPG21K1 z řady Prospex Sea ve spolupráci se značkou PADI představilo vylepšenou kolekci hodinek King Samurai. Hodinkám dodává chod mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem, hackingem a rezervou chodu 41 hodin. Safírové sklíčko chrání kontrastní ciferník černé barvy s ukazatelem data. Ten je zároveň opatřen vrstvou luminescence, takže je velmi čitelný i v horších světelných podmínkách nebo pod vodou. Vodotěsnost činí 200 metrů a je podpořena šroubovací korunkou. Pohodlné nošení zajistí silikonový řemínek, který doplňuje ocelové pouzdro. 

Kód: SRPG21K1
SPB297J1
ZDARMAZDARMA
34 800 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SPB297J1 ze speciální edice Save the Ocean, která vznikla z partnerství se slavným oceánografem Fabienem Cousteauem, kdy část zisku je věnována nadaci, která se zabývá záchranou moří. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem s 6R35 s rezervou chodu až 70 hodin s funkcí hacking (zastavení sekundové ručičky při nastavování času) a možností ručního nátahu. Model s jednosměrně otočnou potápěčskou lunetou, šroubovací korunkou a vodotěsností 200 metrů je vhodný i k potápění s přístrojem. Ciferník evokující tóny i reliéf ledovce, chrání klenuté safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s tvrzeným povrchem pouzdra a náramku (super-hard-coating). Spona tahu je překlápěcí s mikroregulací. Nádherné hodinky s perfektním strojem za super cenu.

 

 

Kód: SPB297J1
SSC819P1
ZDARMAZDARMA
17 790 Kč

Pánské ocelové hodinky Seiko Speedtimer Solar Chronograph SSC819P1 z řady Prospex se disponují funkcí chronografu (stopek) označení data a 24 hodinovým subciferníkem. Hodinky pohání solární strojek Seiko V192 s rezervou chodu 6 měsíců. Díky své velikosti 39 mm jsou hodinky vhodné pro vyznavače menších hodinek. Akumulátor hodinek je nabíjen pomocí světla, čímž odpadá častá výměna baterie. Černý číselník s modrými sčitači je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexní vrstvou pro lepší čitelnost. Model s mnoha funkcemi jako jsou stopkytachymetr, 24hodinové zobrazení času, ukazatel rezervy chodu, ukazatel data, ochrana proti přebití, indikace nízkého nabití, apod. Ručičky a indexy jsou potaženy vrstvou luminescence pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Vodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů. Hodinky jsou vyrobeny z antialergické oceli a zapínání kovového tahu pomocí pohodlné překlápěcí spony.

 

 

Kód: SSC819P1
SSC815P1
ZDARMAZDARMA
17 790 Kč

Pánské ocelové hodinky Seiko Speedtimer Solar Chronograph SSC815P1 z řady Prospex se disponují funkcí chronografu (stopek) označení data a 24 hodinovým subciferníkem. Hodinky pohání solární strojek Seiko V192 s rezervou chodu 6 měsíců. Díky své velikosti 39 mm jsou hodinky vhodné pro vyznavače menších hodinek. Akumulátor hodinek je nabíjen pomocí světla, čímž odpadá častá výměna baterie. Modrý číselník je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexní vrstvou pro lepší čitelnost. Model s mnoha funkcemi jako jsou stopkytachymetr, 24hodinové zobrazení času, ukazatel rezervy chodu, ukazatel data, ochrana proti přebití, indikace nízkého nabití, apod. Ručičky a indexy jsou potaženy vrstvou luminescence pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Vodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů. Hodinky jsou vyrobeny z antialergické oceli a zapínání kovového tahu pomocí pohodlné překlápěcí spony.

Kód: SSC815P1
6057 1 seiko hodinky srpj35k1
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPJ35K1 jsou speciální edicí Tropical Lagoon, která se vyznačuje zajímavým barevným provedením. Plynulý chod hodinkám zajišťuje automatický strojek Seiko 4R36, který disponuje manuálním nátahem a hackingem s rezervou chodu až 41 hodin. Velmi zajímavé pouzdro ve tvaru želvy, které padne perfektně jak na tenkém, tak také silnějším zápěstí je vyrobeno z antialergické ušlechtilé oceli s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Pod minerálním tvrzeným sklem (Hardlex) se ukrývá krásný tmavý ciferník, který zajímavě doplňuje jednosměrně otočná potápěčská luneta s hliníkovou vložko v modro-zelené barevné kombinaci. Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditelnosti. Označení data a dne v týdnu je tradičně na pozici 3 hodiny. Vodotěsnost 200 metrů je podpořena šroubovací korunkou klasicky u želv na pozici 4 hodiny. Tento potápěčský model bude skvělým parťákem při potápění, ale také na klasický kancl diving. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SRPJ35K1
SSC795J1
ZDARMAZDARMA
18 990 Kč

 Pánské hodinky Seiko Prospex Sea Solar Diver´s SSC795J1 Sumo jsou solární potápěčské hodinky z oblíbené legendární edice Seiko Sumo navíc ve spolupráci se známou potápěčskou organizací PADI. Tyto hodinky se svým průměrem téměř 45 mm řadí mezi velké hodinky. Solární pohon hodinkám zajišťuje strojek V192, který má rezervu chodu až 6 měsíců při plném nabití. Akumulátor je zde dobíjen pomocí světla a není třeba často měnit baterii. Černý ciferník je osazen dvěma sčítači chronografu (stopek) a na třetím je zobrazení 24 hodin. Zobrazení data je na pozici 4 hodiny. Safírové sklíčko obklopuje jednosměrně otočná potápěčská luneta navíc v zajímavé červeno modré barvě zvané také PEPSI. Pouzdro a tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceli, spona je překlápěcí s mikroregulací. Tlačítka a korunka jsou šroubovací. Hodinky Seiko Sumo se vyznačují perfektní luminiscencí a jsou tak čitelné i při zhoršené viditelnosti. Vodotěsnost 200 metrů je určena i pro potápění. Tyto hodinky jsou vhodné pro vyznavače velkých hodinek. 

Kód: SSC795J1
Nahoru
Další produkty

Modelová řada Prospex (professional specifications) je určena pro milovníky sportu a dobrodružství. Seiko se v této řadě snaží přinášet stále vyšší bezpečnost a spolehlivost pro amatérské i profesionální potápěče. Není to jen vysoká voděodolnost, čímž se Prospex vyznačuje, ale je to i spousta dalších praktických funkcí a také vysoká odolnost těchto modelů.