937 položek celkem
ssj013j1
ZDARMAZDARMA
54 200 Kč

Hodinky Seiko Astron navazují na historii značky Seiko, která je průkopníkem v oblasti nových technologií. Hodinky z kolekce Astron vynikají nejen perfektní technologií uvnitř hodinek, ale také bravurním zpracováním, které v této cenové kategorii budete hledat jen těžko. Na první pohled zaujmou hodinky perfektním antireflexním sklíčkem, které téměř nelze vidět a dává vyniknout hloubce a zpracování ciferníku v každém detailu. Neméně kvalitní je také zpracování pouzdra a tahu hodinek, kde se snoubí nádherné přechody matovaných a lesklých ploch s vysokým podílem ruční práce. Krásně zpracovaná překlápěcí spona disponuje mikroregulací, která perfektně padne na každém zápěstí.

Srdcem pánských hodinek  Seiko Astron GPS Solar SSJ013J1 je  kalibr 3X, strojek řízený pomocí GPS signálu (výška pouzdra pouze 12 mm). Hodinky každý den příjmou signál a aktualizují čas. Solární pohon v kombinaci s GPS technologií a perfektním zpracováním přináší skvělé hodinky na běžné denní nošení, které si zamilujete. Průměr pouzdra 41 mm skvěle padne na každém zápěstí. Hodinky disponují také automatickým kalendářem, nemusíte si tak dělat starost s přetáčením data, které je umístěno na pozici 3 hodiny zajímavě s černým podkladem. Pokud se přesunete do jiného časového pásma, stisknutím jediného tlačítka si hodinky automaticky přenastaví čas. Pouzdro i tah hodinek jsou vyrobeny tvrzeného titanu s vlastním tvrzením povrchu (super hard coating), které je odolnější proti poškrábání. Pod safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou se nachází nádherně waflovaný modrý ciferník s krásně propracovanými luminiscenčními indexy a ručičkami. Na pozici 8 hodiny najdeme černě ohraničený subciferník s indikací příjmu GPS signálu, stav nabití baterie a letový režim. Luneta na hodinkách je fasetovaná s matovanou horní stranou, která krásně ladí s leštěnými fasetami. Vodotěsnost 100 metrů je vhodná také k plavání nemusíte se proto obávat kontaktu s vodou. Seiko Astron jsou úžasné hodinky, které sám velmi rád nosím.

Kód: SSJ013J1
ssh129j1
Akce
ZDARMAZDARMA 77 400 Kč –10 %
69 660 Kč

Hodinky Seiko Astron navazují na historii značky Seiko, která je průkopníkem v oblasti nových technologií. Hodinky z kolekce Astron vynikají nejen perfektní technologií uvnitř hodinek, ale také bravurním zpracováním, které v této cenové kategorii budete hledat jen těžko. Na první pohled zaujmou hodinky perfektním sklíčkem s oboustrannou antireflexní vrstvou, které téměř nelze vidět a dává vyniknout hloubce a zpracování ciferníku v každém detailu. Neméně kvalitní je také zpracování pouzdra s vysokým podílem ruční práce. Spona kovového tahu má perfektní mikroregulaci.

Srdcem pánských hodinek  Seiko Astron GPS Solar SSH129J1 Resident Evil: Death Island Limited Edition 600 ks je  kalibr 5X, který posouvá hranice GPS strojků na další úroveň, díky rychlejšímu nastavení, automatickému rozpoznání letního času a velikosti stroje (výška pouzdra pouhých12 mm).

Limitovaná edice odkazuje na film Resident Evil Ostrov smrti, které navazuje na celosvětově oblíbenou stejnojmenou počítačovou hru. V rámci speciální spolupráce se ve filmu objeví populární postavy ze série Leon S. Kennedy a Chris Redfield ve skutečných modelech Astron vytvořených pro tento film. Limitovaná edice je vytvořena k počtu 600 ks pro celý svět a je číslována na dýnku hodinek.

Hodinky každý den příjmou signál a aktualizují čas. Solární pohon v kombinaci s GPS technologií a perfektním zpracováním přináší skvělé hodinky na běžné denní nošení, které si zamilujete. Na hodinkách zaujmou na první pohled ostré linie a integrovaný tah do pouzdra, který se v poslední době těší velké oblibě. Na ciferníku najdeme kromě času také zobrazení data, dne v týdnu, denní doby a subciferník duálního času. Průměr pouzdra 43 mm díky skvělé ergonomii padne skvěle na většině pánských zápěstí. Hodinky disponují také automatickým kalendářem, nemusíte si tak dělat starost s přetáčením data, které je umístěno mezi 4 a 5 hodinou. Pokud se přesunete do jiného časového pásma, stisknutím jediného tlačítka si hodinky automaticky přenastaví čas. Pouzdro i integrovaný tah je vyroben z kvalitního titanu se speciálním tvrzením povrchu, které zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání, navíc v černé PVD povrchové úpravě. Spona hodinek Astron je krásně provedená překlápěcí navíc s perfektní mikroregulací. Pod safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou se nachází nádherně zpracovaný hnědý ciferník, který krásně mění dle světelných podmínek odstíny až do zelené, s krásně propracovanými luminiscenčními indexy a ručičkami s netradičně modrou luminiscencí LumiBrite. Vodotěsnost 100 metrů je vhodná také k plavání nemusíte se proto obávat kontaktu s vodou. Seiko Astron jsou úžasné hodinky, které sám velmi rád nosím.

Kód: SSH129J1
sfj007p1
Akce
ZDARMAZDARMA 25 400 Kč –10 %
22 860 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Speedtimer Solar Chronograph SFJ007P1 World Atletics Championships Limited Edition jsou limitovanou edicí k pořádání World Atletics Chapmpionships Budapest 2023, které vyjdou v počtu 4000 ks pro celý svět. Hodinky navazují na tradici značky Seiko, která je již od roku 1985 oficiálním atletickým časoměřičem. Pouzdro i tah hodinek je vyrobeno z antialergické oceli s černou PVD úpravou. Svým průměrem 42 mm se řadí mezi větší hodinky. Černý ciferník má zajímavou texturu, která vypadá jako povrch běžecké dráhy. Zlaté ručičky a okraje subciferníků evokují zlaté medaile. Ciferník chrání safírové sklíčko s vnitřní antireflexní vrstvou, které je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky disponují funkcí stopek, které měří hodinové intervaly s přesností na setinu vteřiny. Zároveň je možné měřit současně mezičasy dvěma závodníkům. Díky solárnímu pohonu odpadá povinnost výměny baterie. Vodotěsnost hodinek 100 metrů snese kontakt s vodou i při plavání. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení.

Kód: SFJ007P1
spb381j1
ZDARMAZDARMA
43 900 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SPB381J1 patří do řady Prospex Sea a jsou označovány též Baby Marinemaster moderní reinterpretací prvních potápěčských hodinek Seiko 6159-7000/1 vyrobené v roce 1968 navíc doplněné o funkci GMT. Srdcem hodinek je nový automatický strojek 6R54 s hackingem, rezervou chodu až 72 hodin a s možností manuálního nátahu navíc doplněn o GMT kdy lze ručičku jiného časového pásma posouvat nezávisle na čase. Přehledný zelený ciferník je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou, odolným proti poškrábání. Otočná keramická luneta s potápěčskou stupnicí pro možnost odečet času stráveného pod vodou a šroubovací korunkou, která podporuje vodotěsnost, jenž činí 200 metrů. Hodinky mají velikost 42 mm, jsou tedy vhodné i na každodenní nošení. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli s povrchovým tvrzením. Spona překlápěcí s mikroregulací. Nádherné hodinky s perfektním zpracováním a přesným strojem se 3 denní rezervou chodu budou vždy skvělou volbou.

Kód: SPB381J1
ssh109j1
ZDARMAZDARMA
67 100 Kč

Hodinky Seiko Astron navazují na historii značky Seiko, která je průkopníkem v oblasti nových technologií. Hodinky z kolekce Astron vynikají nejen perfektní technologií uvnitř hodinek, ale také bravurním zpracováním, které v této cenové kategorii budete hledat jen těžko. Na první pohled zaujmou hodinky perfektním sklíčkem s oboustrannou antireflexní vrstvou, které téměř nelze vidět a dává vyniknout hloubce a zpracování ciferníku v každém detailu. Neméně kvalitní je také zpracování pouzdra s vysokým podílem ruční práce

Srdcem pánských hodinek  Seiko Astron GPS Solar SSH109J1 Dual Time je  kalibr 5X, který posouvá hranice GPS strojků na další úroveň, díky rychlejšímu nastavení, automatickému rozpoznání letního času a velikosti stroje (výška pouzdra pouhých12 mm). Hodinky každý den příjmou signál a aktualizují čas. Solární pohon v kombinaci s GPS technologií a perfektním zpracováním přináší skvělé hodinky na běžné denní nošení, které si zamilujete. Na hodinkách zaujmou na první pohled ostré linie a integrovaný tah do pouzdra, který se v poslední době těší velké oblibě. Na modrém ciferníku najdeme kromě času také zobrazení data, dne v týdnu, denní doby a subciferník duálního času. Světové časy lze snadno nastavit i díky zobrazení na keramické lunetě, která je také v modrém provedení. Průměr pouzdra 43 mm díky skvělé ergonomii padne skvěle na většině pánských zápěstí. Hodinky disponují také automatickým kalendářem, nemusíte si tak dělat starost s přetáčením data, které je umístěno mezi 4 a 5 hodinou. Pokud se přesunete do jiného časového pásma, stisknutím jediného tlačítka si hodinky automaticky přenastaví čas. Pouzdro i integrovaný tah je vyroben z kvalitního titanu se speciálním tvrzením povrchu, které zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání. Spona hodinek Astron je krásně provedená překlápěcí navíc s perfektní mikroregulací. Pod safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou se nachází nádherně zpracovaný modrý ciferník s krásně propracovanými luminiscenčními indexy a ručičkami. Vodotěsnost 100 metrů je vhodná také k plavání nemusíte se proto obávat kontaktu s vodou. Seiko Astron jsou úžasné hodinky, které sám velmi rád nosím.

Kód: SSH109J1
Festina Chrono Bike 2022 Hybrid Connected 20648/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 490 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '22 CONNECTED 20648/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní provedení v elegantní černé barvě. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 47 mm je z ušlechtilé oceli s černou PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek v černé barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20648/1
ssh135
ZDARMAZDARMA
72 200 Kč

Hodinky Seiko Astron navazují na historii značky Seiko, která je průkopníkem v oblasti nových technologií. Hodinky z kolekce Astron vynikají nejen perfektní technologií uvnitř hodinek, ale také bravurním zpracováním, které v této cenové kategorii budete hledat jen těžko. Na první pohled zaujmou hodinky perfektním sklíčkem s oboustrannou antireflexní vrstvou, které téměř nelze vidět a dává vyniknout hloubce a zpracování ciferníku v každém detailu. Neméně kvalitní je také zpracování pouzdra s vysokým podílem ruční práce

Srdcem pánských hodinek  Seiko Astron GPS Solar SSH135J1 Galactic Blue Limited Edition je  kalibr 5X, který posouvá hranice GPS strojků na další úroveň, díky rychlejšímu nastavení, automatickému rozpoznání letního času a velikosti stroje (výška pouzdra pouhých 12 mm). Hodinky každý den příjmou signál a aktualizují čas. Solární pohon v kombinaci s GPS technologií a perfektním zpracováním přináší skvělé hodinky na běžné denní nošení, které si zamilujete. Na hodinkách zaujmou na první pohled ostré linie a integrovaný tah do pouzdra, který se v poslední době těší velké oblibě. K hodinkám dostanete také vyztužený dvoubarevný silikonový řemínek v modro-bílém provedení. Hodinky na první pohled zaujmou krystalicky strukturovaným ciferníkem, kde najdeme kromě času také zobrazení data, dne v týdnu, denní doby a subciferník duálního času. Světové časy lze snadno nastavit i díky zobrazení na lunetě, která je v modrém provedení stejně jako akcenty ciferníku. Průměr pouzdra 43 mm díky skvělé ergonomii padne skvěle na většině pánských zápěstí. Hodinky disponují také automatickým kalendářem, nemusíte si tak dělat starost s přetáčením data, které je umístěno mezi 4 a 5 hodinou. Pokud se přesunete do jiného časového pásma, stisknutím jediného tlačítka si hodinky automaticky přenastaví čas. Pouzdro i integrovaný tah je vyroben z kvalitního titanu se speciálním tvrzením povrchu, které zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání. Spona hodinek Astron je krásně provedená překlápěcí navíc s perfektní mikroregulací. Pod safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou se nachází nádherně zpracovaný ciferník s krásně propracovanými luminiscenčními indexy a ručičkami. Vodotěsnost 100 metrů je vhodná také k plavání nemusíte se proto obávat kontaktu s vodou. Seiko Astron jsou úžasné hodinky, které sám velmi rád nosím.

Limitovaná edice v počtu 1200 kusů pro celý svět.

Kód: SSH135J1
Festina Chrono Bike 2021 Hybrid Connected  20545/1 Special Edition
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč

Pánské hodinky Festina SPECIAL EDITION '21 CONNECTED 20545/1 představuje novou kolekci, která kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike s chytrým hybridním modulem. Poznejte unikátní maskáčové tmavé provedení. Safírové sklíčko, odolné vůči poškrábání, kryje číselník s mnoha detaily. Barevné indexy a dva sčítače, u kterých si sami nastavíte, co budou ukazovat. Pouzdro široké 45,5 mm je z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a je vodotěsné do 10 ATM. Na pouzdro se napojuje ocelový tah nebo kaučukový řemínek ve stejné barvě, který si můžete libovolně měnit. Výjimečné a exkluzivní. Funkce těchto chytrých hybridních hodinek jsou datum, filtrované notifikace, včetně filtrování hovorů, stopky, druhý světový čas, krokoměr, časovač, ovládání hudby, fotoaparátu, ukládání GPS pozice, najdi telefon, monitoring dlouhého sezení, doveď mě domů, IFTTT -programovatelné funkce, venkovní teplota a mnoho jiných dalších funkcí. Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

Kód: 20545/1
T063.610.11.038.00
ZDARMAZDARMA
9 450 Kč

Pánské společenské hodiny Tissot Tradition Quartz T063.610.11.038.00 z modelové řady T-Classic pohání švýcarský bateriový strojek ETA F06.111 s indikací slabé baterie (EOL). Světlý ciferník s římskými číslicemi je chráněn safírovým sklíčkem a najdeme na něm datumovku. Hodinky snesou náhodný kontakt s vodou, jejich vodotěsnost činí 30 metrů. Elegantní model, který se hodí jak do společnosti tak i pro běžné denní nošení. 

 

Kód: 0636101103800
Festina The Originals DIVER (20atm) 20664/5
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč

Pánské quartzové hodinky Festina The Originals 20664/5 na tyrkysovém kaučukovém řemínku disponují funkcí ukazatele data na pozici třetí hodiny. Tyrkysový číselník s luminiscenčními indexy a ručičkami je chráněn safírovým sklem, které je odolné vůči poškrábání.  Taktéž otočná luneta hodinek je vybavena luminiscencí. Díky vodotěsnosti 20 ATM jsou vhodné pro potápění do hloubky 50 metrů. Obohaťte váš osobitý styl o sportovní pánské hodinky Festina spolu s námi. Hodinky vám doručíme v dárkovém balení spolu se záručním listem.

Kód: 20664/5
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 T139.407.16.041.00
ZDARMAZDARMA
20 080 Kč

Pánské náramkové hodinky Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 pohání švýcarský mechanický strojek ETA 2824 s automatickým nátahem. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní, odolné oceli. Elegantní modrý číselník s ukazatelem data chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. Hodinky disponují funkcí datum na pozici šesté hodiny. Jejich vodotěsnost je 50 metrů. Kožený řemínek má jednoduché, motýlkové zapínání. Společenský model v modro-hněném barevném provedení, který využijete při jakékoliv příležitosti. 

Kód: 1394071604100
Tissot PRX 35 mm Powermatic 80 T137.207.11.091.00
ZDARMAZDARMA
18 600 Kč

Unisex hodinky Tissot PRX 35 mm Powermatic 80 T137.207.11.091.00 s automatickým nátahem a strojkem ETA Powermatic 80.111, který disponuje hackingem, manuálním nátahem a rezervou chodu až 80 hodin. Tento strojek je přepracovanou variantou stroje ETA 2824, navíc vlásek strojku je vyroben ze slitiny Nivachron, která má pozitivní vliv na přesnost hodinek. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní, odolné antialergické oceli. Waflovaný tmavě zelený ciferník je chráněn safírovým sklem s antireflexní vrstvou. Mimo funkce času je model vybaven také o ukazatel data. Ten nalezneme na pozici třetí hodiny. Díky své pohodlné velikosti 35 mm padnou perfektně jak na dámském, tak také pánském zápěstí. Hodinová a minutová ručička, stejně jako indexy, jsou luminiscenční. Kvalitní ocelový řemínek zajišťuje pohodlné nošení hodinek. Motýlková spona je vkusně ukryta pod řemínkem. Vodotěsnost hodinek je 100M/10ATM, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou.

Kód: 1372071109100
80 T099.407.11.048.00
ZDARMAZDARMA
22 440 Kč

Pánské hodinky Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 T099.407.11.048.00 jsou poháněny mechanickým strojkem s automatickým nátahem ETA Powermatic 80.111 s rezervou chodu 80 hodin, což je dvojnásobek rezervy než je běžné u automatických strojků v této cenové relaci. Ciferník je chráněn antireflexním safírovým sklíčkem. Z funkcí disponují hodinky zobrazením data na pozici 6. Společenský model vyrobený z ušlechtilé oceli. Vodotěsnost hodinek je 50 metrů, což stačí na drobný kontakt s vodou i sprchování

 

Kód: 0994071104800
Festina The Originals DIVER (20atm) 20669/1
ZDARMAZDARMA
3 290 Kč

Pánské quartzové hodinky Festina The Originals 20669/1 na ocelovém tahu disponují funkcí ukazatele data na pozici třetí hodiny. Temně modrý číselník s luminiscenčními indexy a ručičkami je chráněn safírovým sklem, které je odolné vůči poškrábání.  Hodinky jsou vybaveny modrou otočnou lunetou s přehlednou stupnicí. Díky vodotěsnosti 20 ATM jsou vhodné pro potápění do hloubky 50 metrů. Obohaťte váš osobitý styl o pánské hodinky Festina spolu s námi. Hodinky vám doručíme v dárkovém balení spolu se záručním listem.

Kód: 20669/1
Festina The Originals DIVER (20atm) 20663/5
ZDARMAZDARMA
4 190 Kč

Pánské quartzové hodinky Festina The Originals 20663/5 na ocelovém tahu disponují funkcí ukazatele data na pozici třetí hodiny. Tyrkysový číselník s luminiscenčními indexy a ručičkami je chráněn safírovým sklem, které je odolné vůči poškrábání.  Taktéž otočná luneta hodinek je vybavena luminiscencí. Díky vodotěsnosti 20 ATM jsou vhodné pro potápění do hloubky 50 metrů. Obohaťte váš osobitý styl o pánské hodinky Festina spolu s námi. Hodinky vám doručíme v dárkovém balení spolu se záručním listem.

Kód: 20663/5
SSC804P1
ZDARMAZDARMA
Kód: SSC804P1
K0040891
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč

Pánské hodinky ROAMER SUPERIOR Chronograph 508837 41 65 05 vynikají svým detailním zpracováním a zajímavou barvou. Hnědý ciferník s několika chronografy chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, které je odolné proti poškrábání. Na tom najdeme také ukazatel data, stopky a také ručičky s luminescenční vrstvou. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno v kombinaci s koženým řemínkem v hnědé barvě. Praktický doplněk, který se stane ozdobou vašeho zápěstí. 

 

 

 

 

Kód: 508837 41 65 05
Tissot PRX POWERMATIC 80 T137.407.11.351.00
ZDARMAZDARMA
18 600 Kč

Pánské hodinky Tissot PRX POWERMATIC 80 s automatickým nátahem a strojkem ETA Powermatic 80.111 s rezervou chodu až 80 hodin, hackingem a možností ručního nátahu. Vlásek setrvačky strojku je vyroben z Nivachronu, což je slitina, která je odolnější vůči magnetismu a teplotním změnám. Díky Nivachronu získává strojek vyšší přesnost.
Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní, odolné antialergické oceli. Nádherně modrý waflovaný ciferník je chráněn safírovým sklem s antireflexní vrstvou. Mimo funkce času je model vybaven také o ukazatel data. Ten nalezneme u indexu 3. hodiny. Hodinová a minutová ručička, stejně jako indexy, jsou luminiscenční. Velmi oblíbený integrovaný tah zajišťuje pohodlné nošení hodinekŘemínek má jednoduché zapínání na motýlkovou sponu, která je pěkně ukryta pod tahem. Jejich vodotěsnost je 100M/10ATM, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou ani při plavání. Nádherné hodinky s perfektním strojkem budou Vaším společníkem při jakékoliv příležitosti.

Kód: 1374071135100
T122.410.16.043.00
ZDARMAZDARMA
8 710 Kč

Pánské náramkové hodinky Tissot Carson Premium Quartz T122.410.16.043.00 pohání švýcarský bateriový strojek ETA F06 s indikátorem životnosti baterie(EOL). Hodinky jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceliKožený řemínek temně modré barvy se vzorem aligátora má klasickou trnovou sponuElegantní temně modrý číselník se stříbrnými římskými číslicemi a ukazatelem data na pozici šesté hodiny chrání safírové sklíčko, které je odolné vůči poškrábání.  Vodotěsnost činí 50M/5ATMHodinky jsou skvělým doplňkem do společnosti, k obleku, ale stejně tak se hodí i pro běžné denní nošení. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou. 

Kód: 1224101604300
T127.410.11.051.00
ZDARMAZDARMA
10 920 Kč

Pánské společenské hodinky Tissot Gentleman Quartz T127.410.11.051.00 pohání švýcarský bateriový strojek ETA F06.115 s funkcí EOL (indikace slabé baterie). Černý hladký číselník je opatřen odolným safírovým sklíčkem. Na ciferníku najdeme také datumovku a luminescenci ručiček a bodů, která zajišťuje lepší viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách. Vodotěsnost tohoto modelu z ušlechtilé oceli je 100 metrů. Model Gentleman Quartz můžete pořídit ve více barevných provedeních a také ve verzi s koženým nebo ocelovým řemínkem. 

 

 

 

 

Kód: 1274101105100
Festina The Originals DIVER (20atm) 20665/6
ZDARMAZDARMA
4 690 Kč

Pánské quartzové hodinky Festina The Originals 20665/6 na ocelovém tahu disponují funkcí ukazatele data a dne v týdnu na pozici třetí hodiny. Tyrkysový číselník s luminiscenčními indexy a ručičkami je chráněn safírovým sklem, které je odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou vybaveny otočnou lunetou s přehledně čitelnými číslicemi. Díky vodotěsnosti 20 ATM jsou vhodné pro potápění do hloubky 50 metrů. Obohaťte váš osobitý styl o pánské hodinky Festina spolu s námi. Hodinky vám doručíme v dárkovém balení spolu se záručním listem.

Kód: 20665/6
ROAMER Supernova 935835 47 23 90
ZDARMAZDARMA
7 490 Kč

Dámské náramkové hodinky ROAMER supernova, model 935835 47 23 90 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Nechybí safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Pohon hodinkám zajišťuje bateriový strojek. Vodotěsnost tohoto modelu činí 50 metrů. Elegantní společenské hodinky, které se stanou šperkem na vašem zápěstí. 

 

 

 

Kód: 935835 47 23 90
ROAMER Elements Gents 650810 49 60 05
ZDARMAZDARMA
7 190 Kč

Pánské náramkové hodinky ROAMER Elements Gents 650810 49 60 05 se zajímavým zpracováním ocelového pouzdra v růžové barvě v kombinaci s koženým řemínkem. Srdcem hodinek je švýcarský bateriový strojek, který zajistí spolehlivost chodu. Kontrastní ciferník s ukazatelem data chrání safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Vodotěsnost hodinek činí 30 metrů. Elegantní model, který se hodí jak do společnosti tak pro každodenní nošení. 

 

 

 

 

Kód: 650810 49 60 05
ROAMER C-Line Gents 657833 41 55 60
ZDARMAZDARMA
9 390 Kč

Pánské hodinky ROAMER C-Line Gents 657833 41 55 60 vynikají díky svému zpracování v kombinaci s ušlechtilou ocelí a černou keramikou. Samozřejmostí u švýcarské značky Roamer je safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Srdcem hodinek je spolehlivý bateriový strojek. Na černém ciferníku najdeme ukazatel data na pozici šesté hodiny. Hodinky snesou náhodný styk s vodou, jejich vodotěsnost činí 30 metrů. 

 

 

Kód: 657833-41-55-60
T122.417.16.033.00
ZDARMAZDARMA
11 660 Kč

Pánské společenské hodinky Tissot Carson Premium Chronograph T122.417.16.033.00 s římskými číslicemi a modrými ručkami upoutají vaši pozornost. Hodinky pohání švýcarský bateriový strojek ETA G10.212 Powerdrive a disponují také indikací vybité baterie (EOL). Světlý číselník s ukazatelem data a stopkami je opatřen safírovým sklíčkem, odolným proti poškrábání. Elegantní hodinky s ocelovým pouzdrem a koženým řemínkem můžete nosit jak do společnosti, tak je využijete i na běžné denní nošení. Díky vodotěsnosti 50 metrů můžete s hodinkami i do sprchy. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou. 

 

 

Kód: 1224171603300
Tissot CHRONO XL T116.617.16.092.00
ZDARMAZDARMA
9 450 Kč

Pánské hodinky Tissot CHRONO XL s bateriovým pohonem a quartz strojkem ETA G10.212. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní, odolné oceliCiferník je chráněn safírovým sklem. Model disponuje funkcí stopek. Tissot T116.617.16.092.00 kromě času informuje i o odpovídajícím čísle dne v měsíci. Kvalitní kožený řemínek hnědé barvy zajišťuje pohodlné nošení hodinekŘemínek má jednoduché sponové zapínání. Jejich vodotěsnost je 100M/10ATM. 

Kód: 1166171609200
SSC923P1
ZDARMAZDARMA
18 290 Kč

Pánské hodinky Seiko Prospex Land Solar SSC923P1 Speedtimer Black Series Nigt Vision se solárním nabíjením odkazují na legendární model Seiko 6139Seiko v roce 1964 představila stopky umožňující měřit čas na zlomky vteřin, a následně se tak tato japonská značka stala oficiální časomírou mnoha sportovních akcí. Model Seiko 6139 z roku 1969 byly jedny z prvních chronografů s automatickým strojkem, který jako první využíval sloupkové kolo a vertikální spojku. Jedná se o další model ze série Night Vision v černém provedení s kontrastem velmi zajímavé zelené luminiscence.

Solární strojek tohoto modelu disponuje akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců. Černý ciferník s kontrastními zelenými indexy a ručičkami je chráněn safírovým antireflexním sklíčkem. Luminiscence Lumibrite zajišťuje lepší viditelnost ciferníku při špatném světle. 
Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako jsou datumovka, stopky, tachymetr, ukazatel rezervy chodu, 24 hodinové zobrazení času, ochrana proti přebití a také indikace nízké úrovně nabití. Sportovní hodinky z ušlechtilé oceli v černé PVD úpravě s vodotěsností 100 metrů jsou vhodné i k plavání. Hodinky doplňuje kožený řemen, který příjemně sedí na ruce s textilní povrchovou úpravou z vrchní části. Díky velikosti lehce přes 41 mm jsou hodinky pro vyznavače střední velikosti hodinek. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SSC923P1
264084 roamer 508856 41 15 05
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Dámské hodinky ROAMER Superior guartz, model 508856 41 15 50 vynikají svojí elegancí a jednoduchým designem. Světlý ciferník s datumovkou je opatřen safírovým sklíčkem, jenž je velmi odolné proti poškrábání. Hodinky s bateriovým quartzem z ušlechtilé oceli snesou i kontakt s vodou, jejich voděodolnost činí 50 metrů. 

 

 

Kód: 508856 41 15 50
srpj93k1
ZDARMAZDARMA
16 790 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPJ93K1 Samurai PADI Special Edition Great Blue z řady Prospex Sea navazuje na partnerství značky Seiko s profesionální asociací potápěčských instruktorů PADIModel Seiko Samurai uvádí přepracované provedení se safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, jenž zajišťuje vysokou odolnost a také keramickou vložkou jednosměrně otočné potápěčské lunety, která je odolnější proti oděru a dodává hodinkám luxusní vzhled. Chod těchto hodinek má na starost mechanický strojek Seiko 4R35 s možností manuálního nátahu, hackingem a s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro z ušlechtilé oceli je doplněno o modrý silikonový řemen, který perfekně sedí i na neoprénu. Nádhenrě modrý ciferník se směrem k 6 hodině ztmavuje jako hlubina oceánu.  Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditělnosti.  Označení data na 3 hodině je pro lepší čitelnost doplěno o lupu (kyklopa). Vodotěsnost hodinek je 200 metrů. Sportovní model se speciálními ostrými tvary Samurai má samozřejmě šroubovací korunku na pozici 3 hodiny. 

Kód: SRPJ93K1
Roamer Vanguard Chrono II 975819 41 55 09
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč

Pánské náramkové hodinky Roamer Vanguard Chrono II 975819 41 55 09 vynikají svým detailním zpracováním a precizností. Srdcem hodinek je švýcarský bateriový strojek, který zajistí spolehlivost chodu. Model s mnoha funkcemi, jako jsou stopky, ukazatel datumu nebo den v týdnu. Zajímavý ciferník chrání safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Vodotěsnost hodinek činí 50 metrů, což vystačuje například pro mytí rukou, či sprchování. Ocelové pouzdro doplňuje kožený řemínek v hnědé barvě. 

 

 

Kód: 975819 41 55 09
Nahoru
Další produktyHODINKY

Hodinky jsou již po staletí především ukazatel času. V současné době se hodinky stávají nejen módním doplňkem, ale také předmětem společenské reprezentace a prestiže. Hodinky jsou v dnešní době neodmyslitelná součást každého outfitu. Do společnosti či na běžné nošení nejčastěji používáme náramkové hodinky ručičkové ať bateriové (quartz) nebo mechanické. Ty se v poslední době pro svoji technickou dokonalost a důmyslnou konstrukci těší znovu velké oblibě. Na sportovní aktivity často využíváme chytré hodinky, které nám dávají přesné informace o tepové frekvenci, spálených kaloriích, uražené vzdálenosti nebo dokonce o kvalitě spánku. Při těžší manuální práci se nejčastěji využívají hodinky digitální s vyšší odolností proti nárazům a poškrábání. Také se dnes používá nepřeberné množství materiálu od oceli přes titan, karbon či tvrzený plast. U luxusních hodinek samozřejmě nejsou vyjímkou drahé kovy v dámských modelech ozdobeny pravými přírodní drahokamy.