Hodinky Seiko

Nejprodávanější

SSC795J1
ZDARMAZDARMA
 
18 990 Kč
SKA783P1
ZDARMAZDARMA
Seiko Kinetic SKA783P1
Na objednávku 30 dní
Kód: SKA783P1
 
7 590 Kč
SRPD53K1
ZDARMAZDARMA
Seiko 5 Sports Automatic SRPD53K1
Zboží je dostupné
Kód: SRPD53K1
 
7 990 Kč
172 položek celkem
spb381j1
ZDARMAZDARMA
43 900 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SPB381J1 patří do řady Prospex Sea a jsou označovány též Baby Marinemaster moderní reinterpretací prvních potápěčských hodinek Seiko 6159-7000/1 vyrobené v roce 1968 navíc doplněné o funkci GMT. Srdcem hodinek je nový automatický strojek 6R54 s hackingem, rezervou chodu až 72 hodin a s možností manuálního nátahu navíc doplněn o GMT kdy lze ručičku jiného časového pásma posouvat nezávisle na čase. Přehledný zelený ciferník je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřní antireflexní vrstvou, odolným proti poškrábání. Otočná keramická luneta s potápěčskou stupnicí pro možnost odečet času stráveného pod vodou a šroubovací korunkou, která podporuje vodotěsnost, jenž činí 200 metrů. Hodinky mají velikost 42 mm, jsou tedy vhodné i na každodenní nošení. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli s povrchovým tvrzením. Spona překlápěcí s mikroregulací. Nádherné hodinky s perfektním zpracováním a přesným strojem se 3 denní rezervou chodu budou vždy skvělou volbou.

Kód: SPB381J1
SSK013J1
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic GMT SSK013J1 Style 60´s z nové série Style60' nově s funkcí duálního času GMT poukazuje na jeden z důležitých okamžiků v historii této značky a tj. představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem z roku 1964. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, doplněné o tmavě hnědý kožený řemen, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R34, jehož rezerva chodu činí 41 hodin. Hodinky mají kormě funkce GMT také zobrazení data na pozici 3 hodiny. Na černé lunetě je vyvedeno 24 hodinovému zobrazení času. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Doplňte svou sbírku o sportovní retro hodinky Seiko Presage. Tyto hodinky opravdu zaujmou.

Kód: SSK013J1
ssa459j1
ZDARMAZDARMA
15 190 Kč

Společenské pánské hodinky Seiko Presage Automatic SSA459J1 z kolekce Coctail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R57 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Decentně zelený číselník s propracovanými stříbrnými indexy chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na ciferníku je netradičně na pozici 6 hodiny subciferník, který zobrazuje datum a další ručička, která ukazuje aktuální rezervu nátahu hodinek. Ocelové pouzdro z ušlechtilé oceli je krásně doplěno o hnědý kožený řemen se světlým prošíváním. Překlápěcí spona u hodinek Seiko netradičně vyvádí převis řemene z vnitřní strany hodinekVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Kód: SSA459J1
SRPE51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Hodinky jsou novinkou roku 2020 legendární modelové řady Seiko 5.  Automaty pro každodenní nošení s mechanickým strojkem 4R36. Středně velké hodinky, se kterými můžete i plavat, jelikož se vyznačují vodotěsností 100 metrů. Antracitový číselník s vyobrazením dne a data chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručky a indexy jsou opatřeny vrstvou luminescence. 

 

Kód: SRPE51K1
SRPD51K1
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPD51K1 patří do modelové řady Seiko 5. Srdcem hodinek je mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Výrazný modrý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ručičky a indexy jsou opatřeny luminescencí Lumibrite. Hodinky se pyšní mnoha funkcemi jako je například ukazatel data a dne v týdnu, otočná luneta nebo také šroubovací dýnko. S hodinkami můžete do vody díky jejich vodotěsnosti 100 metrů.

 

 

Kód: SRPD51K1
SRPD77K1
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč

Sportovní model SRPD77K1patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní tmavě zeleným číselníkem s PVD úpravou pouzdra a otočnou potápěčskou lunetou. Samozřejmostí je velmi odolné minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. U tohoto modelu najdeme na číselníku vyobrazení dne a data a také oblíbenou luminescenci hodinek a ručiček Lumibrite. Vodotěsnost těchto hodinek činí 100 metrů, takže s nimi můžete pohodlně plavat. Tento pánský model hodinek utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli  o průměru 42,5 mm s praktickým textilním řemínkem.

 

Kód: SRPD77K1
SSK023K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

 Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK023K1 patří mezi novinky ze série GMT. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Velmi zajímavá pevná 24 hodinová luneta, ve stříbrné barvě. Perfektní čitelnost za jakýchkoliv podmínek zajišťují výrazné ručičky a ciferník s arabskými číslicemi. Luminiscence bodů a ručiček, je doplněna o o oranžovou ručičku GMT pro zobrazení další časové zóny. Průměr pouzdra je příjemných 39,5 mm a korunka je netradičně pro tuto řadu na pozici 3 hodiny. vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání. Díky své velikosti jsou hodinky ideální na každodenní nošení. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Kód: SSK023K1
SRPG35K1 FieldKV V
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč

Sportovní pánské hodinky SRPG35K1 patří do velmi populární řady Seiko 5 Sports. Velmi přehledný ciferník v military stylu s arabskými číslicemi, zobrazením dne a data v týdnu na pozici 3 hodiny chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Průhledným dýnkem můžete pozorovat chod strojku 4R36 s automatickým nátahem, rezervou chodu až 41 hodin, ručním nátahem a hackingem (možnost zastavení vteřinové ručičky). Hodinky z řady Seiko 5 disponují mechanickým strojkem se zvýšenou odolností proti nárazu, a také typickým zobrazením data a dne v týdnuOcelové pouzdro v pískovaném provedení je doplněno o světlé hnědý textilní řemen (NATO strap). S hodinkami je možné se koupat či plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů.  Díky své velikosti 39,4 mm nevadí ani pro tuto řadu netradičně vyvedená korunka na pozici 3 hodiny. Hodinky budou Váš ideální společník na každodenní nošení. Dodáváme v originální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

 

Kód: SRPG35K1
SSK001K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK001K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Lepší viditelnost zajišťuje luminescence ručiček a indexů Lumibrite. Velmi zajímavá je jednosměrně otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 

 

 

Kód: SSK001K1
srpk33k1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Unisex hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK33K1 SKX Sport Style jsou novinkou roku 2023 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky, které jsou nástupcem legendárního modelu SKX.
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 41 hodin při plném natažení. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem. Menší ocelové pouzdro o velikosti 38 mm je vhodné jak na pánské, tak i dámské zápěstí. Ocelový tah je doplněn o překlápěcí sponu s mikroregulací.  Na modro-zeleném ciferníku najdeme ukazatel data, dne v týdnu a zaujmou také výrazné indexy s ručičkami a s dobrou luminiscencí. Poudro je opatřeno jednosměrně otočnou potápěčskou lunetou s odolným Hardlex sklemVodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů, je tedy možné s nimi i plavat. Tyto hodinky jsou perfektní pro vyznavače menších hodinek na běžné denní nošení navíc s moderní barvou ciferníku.

Kód: SRPK33K1
SRPD71K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské sportovní hodinky Sports Automatic SRPD71K1 japonské značky Seiko patří do legendární řady Seiko 5. Modrý číselník s výraznými ručičkami a indexy krémové barvy, které jsou opatřeny luminescencí. Ciferník chrání velmi odolné tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Vodotěsnost hodinek činí 100 metrů. Mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem zajišťuje chod hodinek, rezerva času činí až 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkemOcelové pouzdro je dodáváno v kombinaci s kovovým mesh náramkem. 

 

Kód: SRPD71K1
SRPK13K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK13K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na černém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Velmi zajímavá je barevná luneta inspirovaná modelem Seiko Regatta ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK13K1
SRPK11K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK11K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je černá jednosměrně otočná. Na oranžovém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Double Hurricane ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK11K1
srpk37k1
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPK37K1 SKX Sense Style Super Cub Limited Edition byly vytvořeny ve spolupráci se značkou Honda. Inspirací jim byl konkrétně neprodávanější motocykl v historii Honda Super Cub
Srdcem těchto unikátních hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem se znakem Honda Super Cub. Výrazný ciferník s ukazatelem data a dne v týdnu chrání minerální sklíčko Hardlex. Díky vodotěsnosti 100 metrů můžete s hodinkami bez problémů plavat. Nechybí ani luminescence ručiček a indexů pro lepší zřetelnost číselníku. Pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno s textilním nato řemínkem v modré barvě.

Limitovaná edice čítá pouze 7500 kusů celosvětově a je dodávána ve speciálním balení. 

Kód: SRPK37K1
SSK003K1
ZDARMAZDARMA
12 790 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic GMT SSK003K1 patří mezi novinky ze série GMT nyní také s nádherným tahem zvaným Jubileé. Řada Seiko 5 je velmi oblíbena především pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R34 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Na modrém ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex doplněné o tzv kyklopa (lupu) pro lepší čitelnost data. Velmi zajímavá je dvojbarevná otočná  lunetaPrůměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

 
Kód: SSK003K1
SRE007J1
ZDARMAZDARMA
14 390 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko SRE007J1 jsou novinkou roku 2023 z řady Seiko Presage. Rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Skydiving, jenž je typický svou ledovou modří.
Velkou předností jsou diamanty umístěné v číselníku. Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu cca 40 hodin. Ledově modrý ciferník připomínající pěnu drinku Skydiving chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Indexy jsou doplněny o 8 ks diamantů. Model z ušlechtilé oceli snese kontakt s vodou, jeho vodotěsnost čítá 50 metrů. Hodinky, které se stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstí. 

 

Kód: SRE007J1
SRPD65K3
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Sportovní model SRPD65K3 patří do legendární modelové řady Seiko 5, která je známá svou praktičností a odolností. Hodinky se pyšní otočnou potápěčskou lunetou. Černý číselník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Hodinky také disponují mechanickým strojkem 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu 41 hodin, zobrazení data a luminescencí Lumibrite. Řemínek je vyroben ze silikonu a kůže. S tímto modelem hodinek můžete v pohodlí plavat, díky jejich vodotěsnosti, která činí 100 metrů. Hodinky utváří kulaté pouzdro z ušlechtilé oceli s PVD úpravou a průměrem 42,5 mm.

 

 

Kód: SRPD65K3
SRPJ75K1
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Pánské sportovní hodinky Seiko 5 Sports SKX Sense Style Super Cub SRPJ75K1 jsou vytvořeny ve spolupráci s japonskou automobilovou značkou Honda. Model hodinek je inspirován nejprodávanějším skútrem v historii Honda Super Cub 125. 

Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 a rezervou chodu 41 hodin. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem s logem skútru. Zajímavý černý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex a najdeme na něm ukazatel data a dne v týdnu. Pro lepší viditelnost jsou ručičky a indexy opatřeny luminescencí. Sportovní hodinky s vodotěsností 100 metrů.
Limitovaná edice
, jenž čítá 5000 kusů celosvětově. Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení. 

 

 

Kód: SRPJ75K1
srpj93k1
ZDARMAZDARMA
16 790 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPJ93K1 Samurai PADI Special Edition Great Blue z řady Prospex Sea navazuje na partnerství značky Seiko s profesionální asociací potápěčských instruktorů PADIModel Seiko Samurai uvádí přepracované provedení se safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, jenž zajišťuje vysokou odolnost a také keramickou vložkou jednosměrně otočné potápěčské lunety, která je odolnější proti oděru a dodává hodinkám luxusní vzhled. Chod těchto hodinek má na starost mechanický strojek Seiko 4R35 s možností manuálního nátahu, hackingem a s rezervou chodu až 41 hodin. Pouzdro z ušlechtilé oceli je doplněno o modrý silikonový řemen, který perfekně sedí i na neoprénu. Nádhenrě modrý ciferník se směrem k 6 hodině ztmavuje jako hlubina oceánu.  Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditělnosti.  Označení data na 3 hodině je pro lepší čitelnost doplěno o lupu (kyklopa). Vodotěsnost hodinek je 200 metrů. Sportovní model se speciálními ostrými tvary Samurai má samozřejmě šroubovací korunku na pozici 3 hodiny. 

Kód: SRPJ93K1
SPB209J1
Akce
ZDARMAZDARMA 20 290 Kč –10 %
18 261 Kč

Pánské hodinky Seiko Alpinist SPB209J1 z oblíbené řady Prospex Land pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 6R35 a rezervou chodu 70 hodin. Zajímavý ciferník je opatřen safírovým sklíčkem s antireflexem, které je velmi odolné proti poškrábání. Sportovní model, který má spoustu praktických funkcí jako jsou ukazatel data nebo otočná kompasová luneta. Majitele také potěší průhledné dýnko. Ve špatné viditelnosti oceníte luminescenci ručiček a bodů. S hodinkami můžete bez problémů do vody, jejich vodotěsnost činí 200 metrů a nechybí ani šroubovací korunka a dýnko. Pouzdro z ušlechtilé oceli je dodáváno s koženým řemínkem černé barvy. 

 

 

Kód: SPB209J1
SRPG17K1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Kód: SRPG17K1
SSA441J1
ZDARMAZDARMA
12 590 Kč

Pánské hodinky Seiko SSA441J1 z řady Presage patří do oblíbené kolekce "Coctail Time". Tato kolekce představuje hodinky, jenž byly inspirovány světoznámými koktejly. U tohoto modelu to byl konkrétně koktejl Grasshoper. Zvláštností hodinek je tzv. open heart, díky kterému je možné sledovat chod setrvačníku. Pohon zajištuje automatický strojek 4R38 s rezervou chodu až 41 hodin. Klenuté sklíčko Hardlex poskytuje ochranu strukturovanému ciferníku v úchvatném zeleném odstínu. Vodotěsnost těchto ocelových hodinek činí 50 metrů, nemusíte se tak bát kontaktu s vodou. Pouzdro a tah jsou vyrobeny z antialergické ušlechtilé oceli v kombinaci lesklých a kartáčovaných ploch. Spona je oboustranná motýlková. Nádherné hodinky ke košili i k obleku do jejichž zeleného ciferníku se budete chtít neustále dívat.

 

Kód: SSA441J1
SRPK48J1
ZDARMAZDARMA
14 090 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK48J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Half and Half", řezané pivo s krémovou pěnou. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do tmavé a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK48J1
SRE014J1
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč

Dámské společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRE014J1 Pinky Twilight Cocktail Limited Edition jsou novinkou z řady Seiko Presage rozšiřují kolekci "Cocktail Time" jenž jsou inspirovány světovými koktejly. Tento elegantní model je inspirován konkrétně koktejlem Pinky Twilight, jenž zobrazuje oblohu západu slunce v Tokiu. Nový je vzor ciferníku (pruhy mají evokovat mraky plující po obloze).
Uvnitř pouzdra se skrývá automatický kalibr 2R05, ten vlastní 21 kamenů a rezervu chodu cca 40 hodin. Zajímavý proužkovaný ciferník, který přechází z růžové až do žluté barvy chrání odolné minerální sklíčko Hardlex. Vteřinová ručička evokuje míchátko koktejlu. Výrazné, krásně zpracované indexy jsou znakem modelové řady Presage. Model z ušlechtilé oceli v rosegold PVD povrchové úpravě vkusně doplňuje hnědý kožený řemen s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Díky vodotěsnosti 50 metrů snesou hodinky kontakt s vodou. Díky velikosti pohodlných 30 mm se hodinky stanou nejen praktickým doplňkem, ale i šperkem na ženském zápěstíDodáváme ve speciální krabičce s českým návodem a záruční kartou.

Limitovaná edice v počtu 5000 ks.

Kód: SRE014J1
srpk01k1
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč

Pánské potápěčské hodinky Seiko Prospex Sea Automatic SRPK01K1 Turtle Special Edition PADI Great Blue jsou dalším modelem, který vznikl na základě partnerství firmy SEIKO a organizace PADI (profesionální asociace potápěčských instruktorů). Chod hodinkám zajišťuje automatický strojek Seiko 4R36, který disponuje manuálním nátahem a hackingem s rezervou chodu až 41 hodin. Velmi zajímavé pouzdro ve tvaru želvy, které padne perfektně jak na tenkém, tak také silnějším zápěstí je vyrobeno z antialergické ušlechtilé oceli s pohodlným zapínáním na překlápěcí sponu. Pod safírovým sklem s vnitřní antireflexní vrstvou se ukrývá krásný modrý ciferník, který se směrem dolů ztmavuje jako mořská hlubina. Indexy a ručičky mají perfektní luminiscenci aby byly čitelné za snížené viditělnosti. Jednosměrně otočná potápěčská luneta má keramickou vložku, která je odolnější proti poškrábání a působí luxusnějším dojmem. Označení data a dne v týdnu je pro lepší čitelnost opatřeno lupou tvz kyklopem. Vodotěsnost 200 metrů je podpořena šroubovací korunkou klasicky u želv na pozici 4 hodiny. Tento potápěčský model bude skvělým parťákem při potápění, ale také na klasický kancl diving.

Kód: SRPK01K1
SRPK09K1
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč

Pánské náramkové hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPK09K1 SKX 55th Anniversary Colour Collection jsou speciální edicí, která je vydána k 55 letům výročí představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120. Tato řada byla pro svoji spolehlivost, odolnost a přijatelnou cenu velmi oblíbena. Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem, hackingem a možností ručního nátahu 4R36 s rezervou chodu až 41 hodinPouzdro i tah jsou vyrobeny z ušlechtile antialergické oceli se zapínáním na překlápěcí sponu. Luneta je jednosměrně otočná s prvky původních hodinek dle vzoru SKX. Na stříbrném ciferníku najdeme na pozici 3 hodiny typické označení data a dne v týdnu, které chrání minerální tvrzené sklíčko Hardlex. Hodinky jsou inspirovany modelem Seiko Rally Diver ze 60 let. Průměr pouzdra je 42,5 mm a korunka je na pozici 4 hodiny. S vodotěsností 100 metrů se nemusíte bát kontaktu s vodou ani při plavání.

Kód: SRPK09K1
SRPJ45K1
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Pánské hodinky Seiko 5 SKX Sports Style SRPJ45K1 jsou novinkou roku 2022 z oblíbené řady Seiko 5. Originální hodinky ve kterých fanoušci této japonské značky poznají model Seiko "Time Sonar" 7015-6010 ze 70. let. 
Hodinky disponují mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 4R36 cca 40 hodin. Chod strojku je možné pozorovat průhledným dýnkem  Na modrém ciferníku najdeme ukazatel data a dne v týdnu, ten je opatřen tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Lepší viditelnost číselníku poskytuje luminescence ručiček a indexů. Vodotěsnost tohoto sportovního modelu činí 100 metrů. 

 

 

Kód: SRPJ45K1
SRPK61J1
ZDARMAZDARMA
15 690 Kč

Pánské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK61J1 Style60's  ze série Style60' jsou limitovanou edicí v počtu 5000 ks k 60. výročí představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem, které byly pro společnost Seiko jako jeden z důležitých okamžiků v historii této značky. Tato série se vykazuje retro prvky v kombinaci s moderními. Světlý ciferník chrání vypouklé tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Zobrazení data je nově vyvedeno na pozici mezi 4 a 5 hodinou. Luneta je také nově tenčí než u předchozích modelů. Sportovní hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kde chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, rezerva chodu činí 41 hodin. Velmi zajímavý je kovový tah, který díky svému provedení perfektně sedí na každém zápěstí. Luminescence ručiček a indexů zajišťuje lepší viditelnost. Vodotěsnost je 50 metrů, což postačuje ke sprchování či náhodném kontaktu s vodou. Hodinky dodáváme v krásné retro krabičce se záručním listem a návodem v českém jazyce.

Limitovaná edice 5000 kusů pro celý svět.

Kód: SRPK61J1
SRPK46J1
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč

Společenské hodinky Seiko Presage Automatic SRPK46J1 z oblíbené řady Cocktail Time patří do velmi oblíbené řady Presage. Tato kolekce obsahuje několik originálních modelů z nichž každý představuje jeden celosvětově známý koktejl. Hodinky Seiko s ciferníkem, jenž má připomínat pohled na nápoj přes sklenici, jsou inspirovány koktejlem "Beer julep", jehož základem je japonské pivo s whisky. Nádherně strukturovaný ciferník přechází ze zlaté barvy piva do světlé pěny a chrání jej klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Na pozici 3 hodiny najdeme ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje automatický strojek 4R35 s rezervou chodu až 41 hodin, který můžete sledovat průhledným dýnkem. Strojek je osazen 24 kameny a disponuje funkcí manuálního nátahu a hackingu (možnost zastavení vteřinové ručičky). Pouzdro a tah je vyrobeno z kvalitní antialergické oceli ve zlatém PVD provedení se zapnínáním na pohodlnou motýlkovou sponuVodotěsnost je 50 metrů, nemusíte se proto bát kontaktu s vodou. Svojí velikostí necelých 41 mm padne příjemně na jakémkoliv zápěstí a dotvoří tak do detailu společenský outfit. 

Limitovaná edice pouze pro evropský a americký trh.

Kód: SRPK46J1
srpb43j1
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč

Pánské hodinky Seiko SRPB43J1 z řady Presage patří mezi modely oblíbené "Coctail Time". Tato kolekce má celkem osm modelů, z nichž každý představuje jeden světoznámý koktejl. Stříbřitý ciferník chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex, na němž najdeme i ukazatel data. Chod hodinek zajišťuje mechanický strojek 4R35 s automatickým nátahem a rezervou chodu až 41 hodin. Ocelové pouzdro doplňuje elegantní kožený řemínek s modrým prošíváním. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 metrů. 

 

Kód: SRPB43J1
Nahoru
Další produkty