Diamantové náušnice z růžového zlata

Nejprodávanější

11 položek celkem
Nausnice 10
ZDARMAZDARMA
16 690 Kč

Decentní a elegantní náušnice zlaté náušnice, které oslní větším středovým diamantem briliantového brusu, které kolem dokola zdobí několik menších diamantů. Náušnice jsou na klasické zapínání, které bezpečně drží v uších. K náušnicím lze dokoupit také přívěsek a prsten ze stejné kolekce Vincenzo. Ke šperku obdržíte certifikát o pravosti šperků. 

Kód: 48553E022W
Nausnice 4
ZDARMAZDARMA
23 980 Kč

Nádherné náušnice ze zlata s diamanty briliantového brusu. Několik diamantů zasazených v náušnicích se nádherně třpytí a zaujmou na první pohled. K náušnicím lze dokoupit přívěsek ve stejném stylu, který dokonalé doplní Váš outfit. Zapínání náušnic je na puzetu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů.  

Kód: ME111
Nausnice 3
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč

Náušnice Elena na první pohled zaujmou výrazným středovým kamenem - Morganitem, který je kolem dokola osazen 18ti třpytivými brilianty. Náušnice jsou velmi elegantní a díky briliantům se nádherně třpytí. Zapínání náušnic je na puzetu. Ke šperku obdržíte certifikát o pravosti. Možno doplnit přívěskem nebo prstenem ve stejném provedení.

Kód: 68557E017R2
Nausnice 14
ZDARMAZDARMA
22 990 Kč

Visací náušnice Arriana jsou zdobeny mnoha jiskřivými brilianty, které Vás zaujmou na první pohled. Náušnice skvěle doplní Váš každodenní ale také společenský outfit. K náušnicím lze zakoupit také přívěsek a prsten ve stejném designu. K tomu šperku dostanete certifikát o pravosti kamenů. 

Kód: 38605E008W
Nausnice 2
ZDARMAZDARMA
13 490 Kč

Minimalistické náušnice v růžovém zlatě, které dělají jedinečné černé diamanty. Tyto náušnice dokonale doplní Váš outfit - ať už elegantní nebo sportovnější Oblíbené zapínání na puzetu bezpečně drží. k náušnicím je možné dokoupit přívěsek a prsten ve stejném stylu. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti kamenů. 

Kód: 53677E280R
Diamantové zlaté náušnice Tatiana s diamanty
Novinka
od 12 090 Kč
Zkušené ruce mistra zlatníka vytvarovaly visací náušnice Tatiana do rafinovaně propletených linií a osadily je precizně vybroušenými brilianty a kameny dle volby. Šperk, který udělá výjimečné okamžiky Vašeho života ještě krásnějšími. Obdržíte s certifikátem o pravosti kamenů.
Kód: 3884294-0-0-93
Visací náušnice Meredith, zlato a brilianty (Materiál šperku Kombinované zlato)
ZDARMAZDARMA
od 17 090 Kč
Luxusní visací náušnice Meredith osloví dámy s vytříbeným vkusem. Zkušené ruce mistrů zlatníků vytvarovaly zlato do elegantních linií a osadili precizně vybroušenými brilianty. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti. Náušnice můžete doplnit přívěskem a prstenem ve stejném designu.


Kód: 3880708-4-0-99
Monroe s morganitem
ZDARMAZDARMA
14 790 Kč

Elegantní vzhled těchto unikátních náušnic si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé růžové zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhují výrazné drahé kameny. Krásný Morganit má jemně růžovou barvu. Náušnice mají pohodlné zapínání na dámský patent. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

 

Kód: 3884535-4-0-70
Diamantové zlaté náušnice Estelle s perlami (Materiál šperku Žluté zlato)
ZDARMAZDARMA
od 10 490 Kč
Podlehněte rafinovaně jednoduchým náušnicím Estelle. Lesklé zlato a třpytivý diamant briliantového brusu kontrastují s elegancí bílé perly. Doplňte sadu také o přívěsek a prsten ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.Kód: 3880276-0-0-91
Dětské zlaté náušničky Clover osazené brilianty
ZDARMAZDARMA
5 890 Kč
Roztomilé dětské náušničky Clover s oblíbeným motivem čtyřlístku. Zlato dle zvolené barvy s centrálním třpytivým briliantem krásně ladí. Bezpečné zapínání typické pro dětské náušnice snadno nasadíte. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.Kód: 6689684-4-0-99
Elegantní briliantové náušnice Heidy (Materiál šperku Žluté zlato)
ZDARMAZDARMA
34 190 Kč
Třpytivé náušnice Heidy typu pecky jsme navrhli v moderním designu. Lesklé zlato v kombinaci se zářivými brilianty tvoří elegantní šperk, který skvěle doplní každý stylový outfit. Doplnit je můžete také přívěskem ve stejném provedení. K briliantům obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 6688326-4-0-99