Dětské náušnice z bílého zlata

Nejprodávanější

40 položek celkem
Dětské zlaté náušnice Darcy se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty kamenů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 390 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky módními náušnicemi s názvem Darcy. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Barevné varianty zirkonů krásně ladí s lesklým zlatem. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630357-0-0-1
Originální zlaté dětské náušnice Erin II (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
4 090 Kč
Dětské náušničky Erin II kombinují moderní design, lesklé zlato a zářivé zirkony. Originálně řešený model ozdobí ta nejmenší ouška motivem srdíček. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují.
Kód: 6680677-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Veny se zirkony
+ Dárek zdarma
od 3 490 Kč
Moderní dětské náušničky Veny snoubí originální design a zářivý zirkon. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují.
Kód: 6630689-0-0-1
Dětské náušnice Leny II v bílém zlatě
+ Dárek zdarma
od 2 990 Kč
Zajímavé dětské náušničky Leny II snoubí jenoduchý design s moderním provedením. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují.
Kód: 6680581-0-0-0
Originální dětské zlaté náušnice Erin (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 890 Kč
Dětské náušničky Erin kombinují moderní design, třpytivé zlato a zářivé zirkony. Originálně řešený model ozdobí ta nejmenší ouška motivem srdíček. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6680293-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Pomněnka se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 4 090 Kč
Roztomilé dětské náušničky ve tvaru kvítku na dětském oušku krásně vyniknout. Lekslé zlato ladí se zářivými decentními zirkony. Díky zapínání typu brizura náušnice snadno zapnete, ty pak bezpečně drží.
Kód: 6680212-0-0-1
Zlaté dětské náušničky Hazel se zirkonem (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 690 Kč
Představujeme Vám něžné dětské náušnice Hazel z bílého zlata. Motiv srdíčka doplňuje jeden výraznější zirkon. Díky zapínání typu brizura náušničky miminku snadno nasadíte. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 3580211-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Poppy se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 190 Kč
Dětské náušničky Poppy ve tvaru květiny, jejíž okvětní lístky tvoří nežná srdíčka. Střed šperku pak zdobí třpytivý kamínek. Díky zapínání typu brizura se náušnice snadno nasadí a přitom bezpečně zůstanou v ouškách malé nezbednice.
Kód: 6630685-0-0-1
Dětské zlaté náušničky Clover osazené zirkony
+ Dárek zdarma
od 2 890 Kč
Roztomilé dětské náušničky Clover s oblíbeným motivem čtyřlístku. Lesklé zlato s centrálním třpytivým zirkonem krásně ladí. Bezpečné zapínání typické pro dětské náušnice snadno nasadíte.

Kód: 6680684-0-0-1
Dětské náušnice Darling, bílé zlato s růžovými zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 790 Kč
Náušnice Darling jsou navržené pro ta nejmenší ouška, do kterých půjdou jednoduše nasadit díky speciálnímu zapínání brizura. Dopřejte Vaší holčičce první šperk, co se promění ve vzpomínku a památku na celý život.
Kód: 6680245-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Olivia osazené zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 690 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky jemnými náušnicemi ve tvaru kvítku. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Lesklé zlato a kameny v různých barvách spolu skvěle ladí. Vyberte si tu správnou barevnou kombninaci. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 1130927-0-0-1
Dětské náušničky Sweetie, zlato a zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 390 Kč
Dětské zlaté náušnice Sweetie zdobí motiv srdíček osázený kamínky dle zvolené barvy. Jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, které navíc náušničky udrží bezpečně na místě. To pravé pro Vaši holčičku.
Kód: 6630356-0-0-1
Zajímavé dětské náušnice Inna ve zlatě se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč
Moderní pojetí tradičních kytiček v sobě spojuje jemné detaily, zlato a zirkon v safírové modři. Lesklá povrchová úprava drahého kovu dodává šperku ještě větší lesk. Díky zapínání typu brizura náušničky snadno nasadíte. Vytvořte už teď svému miminku krásnou a trvalou vzpomínku na dětství.
Kód: 5381013-0-0-72
Originální zlaté dětské náušnice Orin osazené zirkony
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 590 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky módními náušnicemi s názvem Orin. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Originální design skvěle ladí se zářivým zirkonem.
Kód: 6630682-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Mimi osazené zirkonem
+ Dárek zdarma
od 3 490 Kč
Zlaté dětské náušničky ve tvaru srdíčka zdobí jeden drobný kamínek dle zvolené barvy. Ozdobte ouška své princezny kvalitními klenoty z naší dílny. Dětské zapínání – brizura skvěle a bezpečně drží a je možno ji zamknout na oušku.
Kód: 6680518-0-0-1
Dětské náušnice Amalia, bílé zlato a růžové zirkony
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 790 Kč
Představujeme Vám dětské náušnice Amalia z bílého zlata a zirkonů v barvě růženínu. Jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, která navíc náušničky udrží bezpečně na místě. To pravé pro Vaši holčičku.
Kód: 6630239-0-0-1
Dětské náušnice Mari, zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 990 Kč
Roztomilé náušnice Mari ozdobí ouška Vaší malé princezny záplavou třpytivých zirkonů a motivem motýlka. Díky zapínání typu brizura náušničky snadno a rychle nasadíte.
Kód: 6680361-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Camille sezirkonem (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
od 2 790 Kč
Roztomilé dětské náušničky Camille v nadčasovém designu. Lesklé zlato s centrálním třpytivým zirkonem v různých odstínech krásně ladí. Bezpečné zapínání typické pro dětské náušnice snadno nasadíte. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630675-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Leny se zirkonem
+ Dárek zdarma
od 3 390 Kč
Moderní dětské náušničky Leny snoubí jenoduchý design a zářivý zirkon. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují. Náušnice je možné na oušku zamknout.
Kód: 6630688-0-0-1
Něžné dětské zlaté náušnice Moyo, srdíčka se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 390 Kč
Dětské náušnice Moyo ozdobí ouška Vaší princezny zlatem, zirkony různých odstínů dle volby a drobnými srdíčky. Díky zapínání typu brizura šperk snadno nasadíte a bude bezpečně držet v ouškách malé nezbednice. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630344-0-0-1
Hvězdné zlaté dětské náušnice Evie se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Světle modrý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 290 Kč
Dětské náušnice Evie ozdobí ouška Vaší princezny zlatem, zirkony a drobnými hvězdičkami. Díky zapínání typu brizura šperk snadno nasadíte a bude bezpečně držet v ouškách malé parádnice.
Kód: 6680366-4-0-55
Zajímavé zlaté dětské náušnice Elie (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 190 Kč
Dětské náušnice Elie ozdobí ouška Vaší princezny zlatem, zirkony a drobnými hvězdičkami Díky zapínání typu brizura šperk snadno nasadíte a bude bezpečně držet v ouškách malé parádnice.
Kód: 6630366-0-0-1
Netradiční dětské náušnice Anita, zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč
Ozdobte ouška Vaší princezny náušničkami Anita v moderním designu. Jsou opatřené speciálním zapínáním, tzv. brizurou, díky níž šperk snadno nasadíte a zůstane bezpečně na svém místě.
Kód: 6680630-0-0-1
Dětské náušnice Darcy,  zlato s brilianty (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
13 790 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky diamantovými náušnicemi s názvem Darcy. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 6689357-4-0-99
Dětské náušnice Viola, zlato s barevnými zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Tmavě modré zirkony)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 990 Kč
Dětské náušnice Viola z růžového zlata zdobí motiv srdíček osázený průzračnými a sytě modrými kameny. Jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, které navíc náušničky udrží bezpečně na místě. To pravé pro Vaši holčičku.
Kód: 6680241-4-0-2
Dětské náušnice Arin, zlato se zirkonem (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 490 Kč
Něžný design zlatých náušnic Arin v kombinaci se zapínáním typu brizura dává vzniknout jemnému šperku, který bude Vaší malé princezně slušet, snadněji se nasazovat a zůstane bezpečně na svém místě i během skotačení.
Kód: 6680686-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Aurora osazené zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 690 Kč
Dětské náušnice Aurora s oblíbeným motivem kytičky v sobě spojují lesklé zlato, zirkony v různých barvách a jemné detaily. Díky zapínání typu brizura náušničky snadno nasadíte. Vytvořte už teď krásnou a trvalou vzpomínku na dětství Vaší holčičky. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 5381155-0-0-1
Dětské náušnice Amily II,zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 2 890 Kč
Dětské náušnice Amily II s oblíbeným motivem kytičky v sobě spojují lesklé zlato, zářivé zirkony a jemné detaily. Díky zapínání typu brizura náušničky snadno nasadíte. Vytvořte už teď krásnou a trvalou vzpomínku na dětství Vaší holčičky.


Kód: 5331100-0-0-1
Dětské náušnice Miky, žluté zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
od 2 590 Kč
Náušnice Miky ozdobí ouška Vaší dcerky motivem srdíček. Lesklé zlato a zirkony spolu krásně ladí, že? Náušničky jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, která navíc náušničky udrží bezpečně na místě. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630274-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Lizzie se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 4 490 Kč
Jemné dětské náušničky Lizzie ve tvaru květiny krášlí jiskřivé zirkony. Ozdobte ouška Vaší princezny šperkem, který se díky zapínání typu brizura snadno nasazuje a zůstane bezpečně na svém místě.
Kód: 5230400-0-0-1
Nahoru
Další produkty