Dětské náušnice z růžového zlata

Nejprodávanější

18 položek celkem
Dětské zlaté náušnice Darcy se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty kamenů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 390 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky módními náušnicemi s názvem Darcy. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Barevné varianty zirkonů krásně ladí s lesklým zlatem. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630357-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Veny se zirkony
+ Dárek zdarma
od 3 490 Kč
Moderní dětské náušničky Veny snoubí originální design a zářivý zirkon. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují.
Kód: 6630689-0-0-1
Originální dětské zlaté náušnice Erin (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 890 Kč
Dětské náušničky Erin kombinují moderní design, třpytivé zlato a zářivé zirkony. Originálně řešený model ozdobí ta nejmenší ouška motivem srdíček. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6680293-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Poppy se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 190 Kč
Dětské náušničky Poppy ve tvaru květiny, jejíž okvětní lístky tvoří nežná srdíčka. Střed šperku pak zdobí třpytivý kamínek. Díky zapínání typu brizura se náušnice snadno nasadí a přitom bezpečně zůstanou v ouškách malé nezbednice.
Kód: 6630685-0-0-1
Dětské zlaté náušničky Clover osazené zirkony
+ Dárek zdarma
od 2 890 Kč
Roztomilé dětské náušničky Clover s oblíbeným motivem čtyřlístku. Lesklé zlato s centrálním třpytivým zirkonem krásně ladí. Bezpečné zapínání typické pro dětské náušnice snadno nasadíte.

Kód: 6680684-0-0-1
Dětské náušničky Sweetie, zlato a zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 390 Kč
Dětské zlaté náušnice Sweetie zdobí motiv srdíček osázený kamínky dle zvolené barvy. Jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, které navíc náušničky udrží bezpečně na místě. To pravé pro Vaši holčičku.
Kód: 6630356-0-0-1
Originální zlaté dětské náušnice Orin osazené zirkony
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 590 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky módními náušnicemi s názvem Orin. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Originální design skvěle ladí se zářivým zirkonem.
Kód: 6630682-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Mimi osazené zirkonem
+ Dárek zdarma
od 3 490 Kč
Zlaté dětské náušničky ve tvaru srdíčka zdobí jeden drobný kamínek dle zvolené barvy. Ozdobte ouška své princezny kvalitními klenoty z naší dílny. Dětské zapínání – brizura skvěle a bezpečně drží a je možno ji zamknout na oušku.
Kód: 6680518-0-0-1
Dětské náušnice Mari, zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Čirý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 990 Kč
Roztomilé náušnice Mari ozdobí ouška Vaší malé princezny záplavou třpytivých zirkonů a motivem motýlka. Díky zapínání typu brizura náušničky snadno a rychle nasadíte.
Kód: 6680361-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Leny se zirkonem
+ Dárek zdarma
od 3 390 Kč
Moderní dětské náušničky Leny snoubí jenoduchý design a zářivý zirkon. Praktické přední zapínání bezpečně drží a náušnice se snadno nasazují. Náušnice je možné na oušku zamknout.
Kód: 6630688-0-0-1
Hvězdné zlaté dětské náušnice Evie se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Světle modrý zirkon)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 3 290 Kč
Dětské náušnice Evie ozdobí ouška Vaší princezny zlatem, zirkony a drobnými hvězdičkami. Díky zapínání typu brizura šperk snadno nasadíte a bude bezpečně držet v ouškách malé parádnice.
Kód: 6680366-4-0-55
Dětské náušnice Darcy,  zlato s brilianty (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
13 790 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky diamantovými náušnicemi s názvem Darcy. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 6689357-4-0-99
Dětské náušnice Viola, zlato s barevnými zirkony (Materiál šperku Žluté zlato, Barevné varianty zirkonů Tmavě modré zirkony)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 990 Kč
Dětské náušnice Viola z růžového zlata zdobí motiv srdíček osázený průzračnými a sytě modrými kameny. Jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, které navíc náušničky udrží bezpečně na místě. To pravé pro Vaši holčičku.
Kód: 6680241-4-0-2
Dětské náušnice Miky, žluté zlato se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
od 2 590 Kč
Náušnice Miky ozdobí ouška Vaší dcerky motivem srdíček. Lesklé zlato a zirkony spolu krásně ladí, že? Náušničky jsou vyrobené tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách. Snadno je zapnete díky zapínání typu brizura, která navíc náušničky udrží bezpečně na místě. Zapínání dětská brizura je pro nejmenší slečny nejvhodnější navíc je možno toto zapínání zamknout. Dětské náušničky doporučujeme pro holčičky do šesti let.
Kód: 6630274-0-0-1
Dětské zlaté náušnice Lizzie se zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 4 490 Kč
Jemné dětské náušničky Lizzie ve tvaru květiny krášlí jiskřivé zirkony. Ozdobte ouška Vaší princezny šperkem, který se díky zapínání typu brizura snadno nasazuje a zůstane bezpečně na svém místě.
Kód: 5230400-0-0-1
Dětské náušnice Poppy, zlato s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 6 190 Kč
Dětské náušničky Poppy ve tvaru květiny, jejíž okvětní lístky tvoří něžná srdíčka. Střed šperku pak zdobí třpytivý briliant. Díky zapínání typu brizura se náušnice snadno nasadí a přitom bezpečně zůstanou v ouškách malé nezbednice. K briliantům obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 6639685-0-0-99
Dětské zlaté náušničky Clover osazené brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
5 890 Kč
Roztomilé dětské náušničky Clover s oblíbeným motivem čtyřlístku. Zlato dle zvolené barvy s centrálním třpytivým briliantem krásně ladí. Bezpečné zapínání typické pro dětské náušnice snadno nasadíte. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.Kód: 6689684-4-0-99
Srdíčkové dětské náušnice Orin, zlato s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
5 690 Kč
Ozdobte ouška svojí holčičky módními náušnicemi s názvem Orin. Klasické dětské zapínání bezpečně drží a nasazení náušnic je díky němu velmi snadné. Originální design skvěle ladí s hladkým zlatem a zářivým briliantem. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.


Kód: 6689682-0-0-99