6 položek celkem
Perlové náušnice Morgan, bílé zlato a bílá perla (Materiál šperku Bílé zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
7 290 Kč
Podlehněte rafinovaně jednoduchým náušnicím Morgan. Bílé zlato a třpytivý zirkon zdůrazňují eleganci bílé perly. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.


+ další
Kód: 4585030-0-0-91
Decentní zlatý náhrdelník Selena osazený zirkonem, délka: 45 cm
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 5 290 Kč
Klasická elegance zlatého náhrdelníku Selena osloví dámy s vytříbeným vkusem. Díky jednoduchému designu skvěle doplní každodenní oděv i večerní róbu. Jemný řetízek ze zlata dle zvolené barvy doplňuje zářivý zirkon. Délka řetízku je volitelná (- 3 cm, tzn. je možné ho o 3 cm zkrátit).
+ další
Kód: 1491066-0-45-1
Diamantový přívěsek Morgan, žluté zlato a sladkovodní perla
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
6 990 Kč
Design přívěsku Morgan doslova vyzařuje eleganci. Zdobí ho jiskřivý briliant, žluté zlato a pozornost na sebe zcela strhává solitérní sladkovodní perla nejvyšší kvality. Doplňte náušnicemi ve stejném stylu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.


Kód: 4529032-0-0-91
Luxusní perlový náhrdelník se zapínáním ze zlata dle volby, délka: 45 cm
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 7 990 Kč
Perly jsou symbolem elegance a něžnosti. Jen málokterý šperk může být vkusnější než perlový náhrdelník. Dlouhou řadu sladkovodních perel nejvyšší kvality doplňuje zapínání ze zlata dle zvolené barevné varianty. Náhrdelník je navržen tak, abyste ani v případě jeho přetržení nepřišla o jedinou perlu. Za každou z nich je totiž drobný uzlík, který brání jejich rozsypání. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti. Na modelce jsou vyfoceny perly o velikosti 6 - 6,5 mm.
Kód: 7540045-0-45-91
Elegantní přívěsek Julia, žluté zlato s perlou a zirkony (Materiál šperku Žluté zlato)
+ Dárek zdarma
2 890 Kč

Elegance se špetkou moderní jednoduchosti. To je přívěsek Julia z lesklého zlata, který na krku vypadá doslova skvostně. Zdobený je řadou zářivých zirkonů a vévodí mu lesklá sladkovodní perla té nejvyšší kvality. Doplňte sadu náušnicemi a prstenem ve stejném designu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.

 

+ další
Kód: 4525081-0-0-91
Luxusní náhrdelník z pravých perel se zlatým uzávěrem (Materiál šperku Žluté zlato, Délka 45 cm)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 11 990 Kč
Perly jsou symbolem elegance a něžnosti. Jen málokterý šperk může být vkusnější než perlový náhrdelník. Dlouhou řadu sladkovodních perel nejvyšší kvality doplňuje zlatý uzávěr. Náhrdelník je díky drobným uzlíkům mezi každou perlou navržen tak, abyste ani v případě jeho přetržení nepřišla o jedinou perlu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 7590034-0-42-91