Perlové náhrdelníky z bíleho zlata

Nejprodávanější

3 položek celkem
Decentní zlatý náhrdelník Selena osazený zirkonem, délka: 45 cm
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 5 290 Kč
Klasická elegance zlatého náhrdelníku Selena osloví dámy s vytříbeným vkusem. Díky jednoduchému designu skvěle doplní každodenní oděv i večerní róbu. Jemný řetízek ze zlata dle zvolené barvy doplňuje zářivý zirkon. Délka řetízku je volitelná (- 3 cm, tzn. je možné ho o 3 cm zkrátit).
+ další
Kód: 1491066-0-45-1
Luxusní perlový náhrdelník se zapínáním ze zlata dle volby, délka: 45 cm
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 7 990 Kč
Perly jsou symbolem elegance a něžnosti. Jen málokterý šperk může být vkusnější než perlový náhrdelník. Dlouhou řadu sladkovodních perel nejvyšší kvality doplňuje zapínání ze zlata dle zvolené barevné varianty. Náhrdelník je navržen tak, abyste ani v případě jeho přetržení nepřišla o jedinou perlu. Za každou z nich je totiž drobný uzlík, který brání jejich rozsypání. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti. Na modelce jsou vyfoceny perly o velikosti 6 - 6,5 mm.
Kód: 7540045-0-45-91
Luxusní náhrdelník z pravých perel se zlatým uzávěrem (Materiál šperku Žluté zlato, Délka 45 cm)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 11 990 Kč
Perly jsou symbolem elegance a něžnosti. Jen málokterý šperk může být vkusnější než perlový náhrdelník. Dlouhou řadu sladkovodních perel nejvyšší kvality doplňuje zlatý uzávěr. Náhrdelník je díky drobným uzlíkům mezi každou perlou navržen tak, abyste ani v případě jeho přetržení nepřišla o jedinou perlu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 7590034-0-42-91