Diamantové náušnice z kombinovaného zlata

Nejprodávanější

44 položek celkem
Diamantové menší zlaté peckové náušnice Aviva II s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
8 090 Kč

Moderní pecky Aviva II jsme navrhli v minimalistickém stylu. Zdobí je efektní rytina, díky níž zlato ještě lépe odráží paprsky světla a dodává tak více třpytu jemným briliantům. Decentní šperk, který se hodí pro každodenní nošení, ale skvěle doplní i párty či večerní šaty. Ke klenotu obdržíte certifikát pravosti. Doplňte šperky ve stejném designu a vytvoříte elegantní sadu, která by neměla chybět ve šperkovnici dámy s láskou ke krásným klenotům.

Kód: 3832516-5-0-99
Elegantní zlaté peckové náušnice Maila s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
9 990 Kč
Luxusní diamantové pecky Maila Vás okouzlí. Lesklé zlato dle zvolené barvy je ladně doplněné o zářivé brilianty. Díky zapínání na šroubek zůstanou náušnice bezpečně na svém místě. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti. Doplňte náhrdelníkem ze stejné sady.
Kód: 3881599-0-0-99
Visací náušnice Meredith, zlato a brilianty (Materiál šperku Kombinované zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 17 090 Kč
Luxusní visací náušnice Meredith osloví dámy s vytříbeným vkusem. Zkušené ruce mistrů zlatníků vytvarovaly zlato do elegantních linií a osadili precizně vybroušenými brilianty. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti. Náušnice můžete doplnit přívěskem a prstenem ve stejném designu.


Kód: 3880708-4-0-99
Zajímavé zlaté náušnice Primrose osazené brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
19 590 Kč
Něžné náušnice Primrose jsou jako stvořené pro romantické duše. Výrazný briliant vsazený do zlaté květiny doplňuje řada drobnějších, jemně vybroušených kamenů. Díky bezpečnému zapínání na patent zůstanou náušnice vždy tam, kde mají být. Vytvořte neodolatelnou sadu s prstenem a přívěskem ve stejném designu.


Kód: 3880729-0-0-99
13569 podmanive nausnice allegra kombinovane zlato s brilianty a modrymi topazy blue topaz
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
11 590 Kč
Diamantové náušnice Allegra si Vás podrobí svou krásou. Podlehněte zlatu roztančenému do rafinovaných linií a oslnivě modrým topazům, které podtrhují jemné, ale neméně jiskřivé brilianty. Ke šperku obržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834555-5-0-93
Diamantové zlaté náušnice Eris s brilianty
+ Dárek zdarma
27 790 Kč
Visací náušnice Eris v klasickém stylu potěší milovnice elegantních šperků. Modrý topaz nebo peridot dle volby jsou populární kameny, které potěší ženu v každém věku. Oválný brus dává naplno vyniknout kráse drahokamů, zdůrazňuje jejich lesk a nádhernou barvu. Díky drobným briliantům se klenot oslnivě třpytí. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834466-5-0-93
Diamantové zlaté náušnice Tatiana s diamanty
+ Dárek zdarma
od 12 090 Kč
Zkušené ruce mistra zlatníka vytvarovaly visací náušnice Tatiana do rafinovaně propletených linií a osadily je precizně vybroušenými brilianty a kameny dle volby. Šperk, který udělá výjimečné okamžiky Vašeho života ještě krásnějšími. Obdržíte s certifikátem o pravosti kamenů.
Kód: 3884294-0-0-93
Diamantové náušnice Coretta se dvěma typy briliantů
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
11 490 Kč
Výjimečné peckové náušnice Coretta Vás oslní elegantním designem, překrásným třpytem precizně vybroušených briliantů Full a Single Cut a hladkým, lesklým zlatem. Skvěle doplní „malé černé“ i velkou večerní róbu, ale dodají šarm i Vašemu oblíbenému outfitu pro všední dny. Díky zapínání na šroubek zůstanou náušnice bezpečně na svém místě. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3837018-5-0-79
Okouzlující náušnice Pear v kombinovaném zlatě s peridoty a diamanty
+ Dárek zdarma
21 890 Kč
Diamantové visací náušnice Pear jsou opravdový skvost. Linie lesklého zlata se rafinovaně proplétají a jiskřivým briliantům dává ještě více vyniknout podklad ze zlata bílého. Šperku pak vévodí kameny ve tvaru kapky dle zvolené varianty. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834705-5-0-87
Visací náušnice Anya, bílé zlato s brilianty a bílými topazy
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 10 690 Kč
Zlaté náušnice Anya budou vypadat vždy elegantně. Zdobí je nápadné white topazy a třpytivé brilianty, to vše dává vzniknout jedinečnému klenotu. Vytvořte sadu s přívěskem a prstenem ve stejném designu.
Kód: 3831130-5-0-88
Peckové náušnice Valencia, kombinované zlato s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
V jednoduchosti je krása a elegantní pecky Valencia jsou toho důkazem. Hladké žluté zlato ve tvaru kruhu doplňují průzračné brilianty a dávají tak vzniknout nadčasovému šperku. Bezpečné zapínání na šroubek krásně drží. K tomuto šperku obdržíte certifikát o pravosti.
Kód: 3831604-5-0-99
Diamantové zlaté peckové náušnice Aviva osazené brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
16 090 Kč
Moderní pecky Aviva jsme navrhli v minimalistickém stylu. Zdobí je efektní rytina, díky níž zlato ještě lépe odráží paprsky světla a dodává tak více třpytu jemným briliantům. Decentní šperk, který se hodí pro každodenní nošení, ale skvěle doplní i párty či večerní šaty. Ke klenotu obdržíte certifikát pravosti. Doplňte šperky ve stejném designu a vytvoříte elegantní sadu, která by neměla chybět ve šperkovnici dámy s láskou ke krásným klenotům.
Kód: 3882514-0-0-99
Diamantové náušnice Virginia v bílém zlatě
+ Dárek zdarma
7 990 Kč
Nechte se okouzlit diamantovými visacími náušnicemi Virginia. Elegantní linie lesklého zlata dle zvolené barvy harmonicky doplňují a zdobí jiskřivé brilianty single cut. Vskutku jedinečný šperk pro jedinečnou ženu. Doplňte přívěskem a prstenem ve stejném designu a vytvořte tak sadu klenotů, které se budou dědit z generace na generaci. K briliantům obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3888065-0-0-69
Originální zlaté náušnice Aviva osazené brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 22 890 Kč
Zlaté náušnice Robie zdobí třpytivé brilianty, usazené do moderního tvaru květiny. Linie připomínající nekonečno symbolizují Vaši lásku a náklonost k obdarované dámě. Díky zapínání na patent se náušnice snadno nasadí a zároveň budou bezpečně držet v uších. K tomuto modelu obdržíte certifikát pravosti.


Kód: 3882806-0-0-99
Diamantové náušnice Monroe, kombinované zlato s brilianty a bílým topazem
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
11 390 Kč

Elegantní vzhled náušnic Monroe si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhují výrazné bílé Topazy. Náušnice mají pohodlné zapínání na dámský patent. Ozdobte se také přívěskem ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

Kód: 3834532-5-0-82
Diamantové náušnice Marjorie, kombinované zlato s brilianty a peridoty (olivíny)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč
Podlehněte nadčasovému designu visacích náušnic Marjorie. Nechte se okouzlit lesklým zlatem a jemně zelenými peridoty, jejichž krásu podtrhují neméně jiskřivé brilianty. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834687-5-0-87
Diamantové náušnice Monroe, kombinované zlato s brilianty a peridotem (olivínem)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
11 690 Kč
Elegantní vzhled náušnic Monroe si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhují výrazné peridoty. Náušnice mají pohodlné zapínání na dámský patent. Ozdobte se také přívěskem ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834537-5-0-87
Elegantní náušnice Crystal, kombinované zlato s brilianty a ametysty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
22 590 Kč
Velmi elegantní náušnice Crystal ozdobí uši zlatem, zářivými brilianty a působivým ametystem. Nadčasový design podtrhne společenský oděv i běžný outfit. K tomuto šperku obdržíte certfikát pravosti.
+ další
Kód: 3830800-5-0-95
Diamantové náušnice Marjorie, kombinované zlato s brilianty a granáty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč
Podlehněte nadčasovému designu visacích náušnic Marjorie. Nechte se okouzlit lesklým zlatem a sytě rudými granáty, jejichž krásu podtrhují neméně jiskřivé brilianty. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3834685-5-0-81
Diamantové náušnice Melina, kombinované zlato s brilianty a safíry
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
20 090 Kč
Visací náušnice Melina jsou elegance sama. Hluboká modř safírů ostře kontrastuje s brilianty průzračnými jako krůpěje rosy. Díky zapínání na patent zůstanou náušnice vždy bezpečně na svém místě.
+ další
Kód: 3830120-5-0-92
13500 pusobive nausnice roya kombinovane zlato s brilianty a safiry
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
12 390 Kč
Elegantní náušnice Roya vytvarovaly zkušené zlatnické ruce do siluety plamínku. Žluté zlato zdobí drobné brilianty vsazené do zlata bílého a společně dávají vyniknout temně modrému safíru. Doplňte prstenem a přívěskem ve stejném designu a vytvoříte oslnivou sadu šperků. K tomuto modelu obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3830945-5-0-92
Diamantové zlaté náušnice Margott s diamanty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
25 290 Kč
Představujeme Vám originální náušnice Margott v barvě dle vlastní volby. Elegantní linie lesklého zlata zdobí mnoho drobných briliantů. Dominantou náušnic jsou centrální modré topazy, citríny, záhněda nebo ametysty dle volby, které poutají pozornost. Doplňte klenoty ze stejné sady. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3884138-0-0-93
Diamantové náušnice Monroe, kombinované zlato s brilianty a granáty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
11 390 Kč

Elegantní vzhled náušnic Monroe si zaslouží Vaši pozornost. Lesklé zlato je zdobené drobnými brilianty a celou tuto parádu podtrhují výrazné granáty. Náušnice mají pohodlné zapínání na dámský patent. Ozdobte se také přívěskem ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.

Kód: 3834536-5-0-81
Diamantové zlaté náušnice Lien s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 17 090 Kč
Náušnice Lien ji uchvátí svou nadčasovou elegancí. Precizně vybroušený smaragd či safír obepínají v dokonalém kruhu drobné brilianty. Díky zapínání na patent se náušnice snadno nasadí a zároveň budou bezpečně držet v jejích uších. Doplňte je také přívěskem ve stejném designu. K tomuto šperku obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3880414-0-0-92
Elegantní náušnice Crystal, kombinované zlato s brilianty a záhnědou (smoky quartz) (Materiál šperku Kombinované zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
22 590 Kč
Velmi elegantní náušnice Crystal ozdobí uši zlatem, zářivými brilianty a působivou záhnědou. Nadčasový design podtrhne společenský oděv i běžný outfit. K tomuto šperku obdržíte certfikát pravosti.
+ další
Kód: 3830806-5-0-88
13497 pusobive nausnice roya kombinovane zlato s brilianty a smaragdy
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
12 390 Kč
Elegantní náušnice Roya vytvarovaly zkušené zlatnické ruce do zajímavého tvaru. Žluté zlato se snoubí se zlatem bílým, osazeným drobnými brilianty a společně dávají vyniknout syté zeleni smaragdu. Doplňte prstenem a přívěskem ve stejném designu a vytvoříte oslnivou sadu. K tomuto modelu obdržíte certifikát pravosti.
Kód: 3830942-5-0-96
Decentní zlaté náušnice Lien s brilianty
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
od 13 890 Kč
Jemné pecky Lien v elegantním zlatě dle zvolené barvy. Kruh drobných briliantů dává vyniknout centrálnímu safíru či smaragdu. Doplňte je také náhrdelníkem ve stejném designu. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.


Kód: 3880420-0-0-92
Diamantové náušnice Melina, kombinované zlato s brilianty a rubíny
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
19 990 Kč
Visací náušnice Melina jsou elegance sama. Sytá červeň rubínů ostře kontrastuje s brilianty průzračnými jako krůpěje rosy. Díky zapínání na patent zůstanou náušnice vždy bezpečně na svém místě.
+ další
Kód: 3830121-5-0-94
Nepřehlédnutelné náušnice Gemma, kombinované zlato s brilianty a rubíny
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
19 090 Kč
Elegance diamantových náušnic Gemma Vás doslova omámí. Průzračné brilianty se svůdně ovíjejí kolem rudých rubínů, to vše je vsazeno do elegantních křivek žlutého zlata, s dotekem zlata bílého. Ke šperku obdržíte certifikát pravosti.
+ další
Kód: 3834475-5-0-94
Diamantové náušnice Mallory,  zlato s brilianty (Materiál šperku Bílé zlato)
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
19 890 Kč
Elegantní diamantové náušnice Mallory potěší dámu s vytříbeným vkusem. Zlato vytvarované do ladných linií je osázené jiskřivými brilianty. Šperk, který skvěle doplní outfit do kanceláře i společenský oděv. Ke klenotu obdržíte certifikát pravosti.


Kód: 3880703-0-0-99
Nahoru
Další produkty